Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiuk, lanyok! Nektek milyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, lanyok! Nektek milyen az idealis par?

Figyelt kérdés

Kerlek titeket irjatok Le,hogy mik az elvarasaitok mind erzelmi mind fizikalis teren a jovobeli partner fele!

Kort is irjatok legyszives!

Bartan lehet trollkodni de jojjenek ertelmes valaszok is!

18/L



2015. szept. 23. 10:17
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

Számomra fontos, hogy tudjon szeretni, és én is viszont szerethessem.

Külső kevésbé fontos, és nem az alapján választok pár. Belső, legyen egy értékes nő.

Nem akarok konkrét tulajdonságokat írni, mert nem akarok feltételeket szabni a szerelemnek. :)


22/F

2015. szept. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szeretnélek megkérni, hogy ne csak keress, hanem ismerj is meg új embereket. Ennél könnyebben nem tudsz magadnak megfelelő párt találni!

Maga a keresés akár egy életen át is tarthat, és még az sem garancia arra hogy megtalálod a számodra ideális párt.

De ha ismerkedsz és tapasztalsz, lehet hogy találsz már egy olyat, aki elég jó neked, és megmaradtok egymás mellet. :)


Előző voltam.

2015. szept. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Érzelmi részt nem írom le, kicsit bonyolultabb lenne. Fizikailag, ne legyen túlsúlyos, én a vékony, vagy pont megfelelő súlyú lányokat szeretem, legyen szép arca ami tetszik, ha a belső is passzol akkor mondhatjuk hogy ideális.
2015. szept. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
legyen nőből és szeressen. még ennyi se szokott összejönni.
2015. szept. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%

Legyen okos, kedves, aranyos, jószívű, barátságos, vidám, őszinte és hasonló érdeklődési körű mint én. Külső lényegtelen ha ez mind megvan. Ja és szerencsére én már találtam ilyen pasit, de nem volt könnyű. :]

30L

2015. szept. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
67%
19 éves lány vagyok, 3 komolyabb kapcsolatom volt eddig. Sajnos mindig kifogtam a fszfejeket, akik vagy megcsaltak, vagy semmibevettek, vagy csak unalomból voltak velem. Nekem nagyon fontos az, hogy teljes mértékig meg tudjak benne bízni. Ha elmegy a haverjaival, ne kelljen azon aggódnom, hogy mit csinál éppen, vajon nem csajozik-e stb. Fontos, hogy tudjak vele úgy poénkodni, úgy viselkedni meg beszégetni, mintha egyben a barátom is lenne, mert így elkerülhetem más fiú-barátok társaságát, ami csak féltékenységet szül. Lehessen vele beszélgetni, érdeklődjön irántam, ne csak magára gondoljon, sokszor simogasson, puszilgasson. Érezzem, hogy ő a "vezető", és gondoskodjon rólam. Sajnos apa nélkül nőttem fel, illetve nevelőapum volt, de valahol mindig hiányoltam az igazit, lehet ezért van bennem ez az érzés. És fontos h védelmezzen. Gondoljon rám sokat, apró kis gesztusokra gondolok. Legyen megértő, és ne legyen hangulatember. Legyen pozitív, és lehessen vele tervezni. Tudjon bánni a pénzzel, de ne legyen zsugori :D Kb. ennyi. Ja és legyen szenvedélyes, romantikus, ne féljen kimutatni az érzéseit
2015. szept. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!