Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Most miért mondják, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most miért mondják, hogy perverz vagyok?

Figyelt kérdés

Összejöttem egy 13 éves lánnyal, akit nagyon szeretek, és ez kölcsönös. Én 16 vagyok. Pár ismerősöm azonban zavarja ez, hogy 3 év van köztünk, bár csak azoknak, akiknek nincs barátnőjük.


Nemtudom mi van abban, ha van köztünk 3 év. Szerelemben nem számit szerintem.


Haverom, és barátnője között 9 év van. Az azért már kicsit sok szerintem is, de hát megvannak már 4 éve.... Ha igazán szeretem nem mindegy?


Neketek mi erről a véleményetek?


Mielőtt valaki felhozná: nem akarok tőle olyat, kivárom , míg felnő hozzá. Nincs is a terveim között, én nem az a fajta vagyok (magamat ismerve)



2015. szept. 24. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
29%
Szia, hát szerintem ez cink, elvégre egy kislányról van szó, a ti korotokban 3 év korkülönbség még sok, túl sok. De ez az én szubjektív véleményem szimplán.
2015. szept. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 ljhnbfg válasza:
30%
Figyu! én is 13 vook! De nekmem az a véleménxam hogy még ehez akkor is fiatalok vagyunk! Nekem most az a feladatom, hogy tanuljak! és nem akarom, hogy más lekösön engem! ez az én véleményem erröl! :) *.*
2015. szept. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
20%

köztem és a barátom közt 10 év van! itt nem a 3 évről van szó hanem arról, hogy 13 évesen még elég kislány... 16 évesen neked meg már van igényed egy két dologra. neki még nem biztos. vagyis nem kéne.

az én esetemben én 17 ő 27. mindkettőnknek megvannak az igényei.

de 13 évesen nagyon kislány ehhez...

2015. szept. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Na, szegény #3-mast is leszavazták az irigy, egyedülálló "kisfiúk"... (Nem az idősebb pasikat kell ám utálni, hogy "elveszik a fiatal csajokat", inkább elgondolkodni, hogy mi is fogja meg bennük jobban a lányokat!)

Mint előttem is írták, egy 13 éves még kislány. Legalábbis ha a számokból ítélünk. Az szintén igaz, hogy ebben a korban 3 év is soknak tűnik. A 13 éves lányok 90%-ában még nincs semmi nőiesség, ahogy visszaemlékszem az általánosra. Ha ezt valaki meghallja, hogy a barátnőd hány éves, nyilván általánosítani fog. Mi sem ismerünk benneteket, lehet, hogy ez a lány beletartozik abba a 10%-ba, akik valamilyen szinten érettebbek kortársaiknál. Ha nem akarsz tőle szexet, márpedig írtad, hogy vársz, egyáltalán nem vagy perverz. Azzal foglalkozz, hogy ti jól kijöttök, nem a haverjaid járnak vele. Ráadásul azok mondják, akiknek nincs még 13 éves barátnője sem. Elképzelhető, hogy csak irigyek. 17/L

2015. szept. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem nem vagy az. Az egyik osztálytársam 13,és a pasija 18. Szóval.......
2015. szept. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!