Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Most barátságnál többet akar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most barátságnál többet akar vagy nem? Többi lent.

Figyelt kérdés

Van egy lány aki tetszik nekem,de ő nem tudja.Napi szinten beszélünk és egyszer megbeszéltünk egy,hogy érte elé megyek.Tegnap elmentem és eset az eső miközben vártam másfél órát utána írt hogy nem várt meg mert nem akarta hogy elázak.Utána írt nekem egy msm-t,hogy nem várjak az esőben.Írtam neki,hogy kint voltam még akkor is,hogy eset az eső.Utána ő azt írta,hogy aranyos vagyok de nem hitte volna,hogy kimegyek még akkor is ha esik az eső.Ez mit jelent,hogy



,,hogy aranyos vagyok de nem hitte volna,hogy kimegyek még akkor is ha esik az eső"



2015. szept. 26. 10:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Annyit jepent, hogy nemgondolta volna, hogy képes lennél várni rá az esôben. Hogy miért? Mert valszeg nem gondolt olyasmire eddig, hogy tetszene neked vagy ilyesmi. Szimplán ennyit lehet kikövetkeztetni. Ebbôp sajnos nem derül ki, hogy te tetszel-e neki,de ha ô nem gondolt erre az eshetôségre, akkor lehet nem. Vaaagy pont, hogy örült ennek és meglepôdött, hogy ìgy tettél. Persze lehet, most valami világi hülyeséget magyarázok össze. Elkeseríteni sem akarlak.

Mindenestre az jó, ha találkoztok meg ilyenek. Semmi sem megy gyorsan. v__v

2015. szept. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!