Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti mit csinálnátok ha barátoto...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok ha barátotok beszélgetéstek közben azt mondaná megyek?

Figyelt kérdés
Nemsokszor találkozunk. Csak hétvégén. Hétköznap neten tartjuk a kapcsolatot. Mostanság sokat csavarog. Koleszos. Volt már olyan is, hogy épp beszélgettünk a neten és csak bejelentette, hogy megy el a haverjaival koncertre. Végül kiderült discoba. Nem hisztériáztam. Úgy csináltam, mintha nem foglalkoznák vele. Ti mit tennétek ?

2015. okt. 7. 18:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem azzal van a probléma ,hogy elment ,ha előre megbeszélt dolga van akkor egyértelmű hogy nem szeretne megvárakoztatni 5-6 embert. A gond inkább az ,hogy koncert helyett discoba ment (már amennyiben nem ott volt a koncert) ,tehát nem mondott igazat ,de igazából a két dolog elég közel áll egymáshoz. Kérd meg ,hogy 1-2 nappal a programjai előtt szóljon ,nem kell róla beszámolót tartania ,tehát ne higyje azt ,hogy számon kéred ,csak szeretnéd tudni ,hogy mikor számíthatsz arra hogy valamilyen okból távozik és nem tudtok beszélni ,mondjuk mellékesen hozzátenném ,hogy szerintem ez alap ,hogy egy pár megbeszéli a fontosabb programjait ,mert ugye ez valószínűleg nem hirtelen felindulásból azon pillanatban pattant ki a fejükből. Üljetek le hétvégén és beszéljétek meg nyugodtan. :)
2015. okt. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szakítanék. Az ilyen himi humi kapcsolat semmire se jó csak a mérget eszi az ember.
2015. nov. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!