Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Erez valami vagy csak szivat?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erez valami vagy csak szivat?

Figyelt kérdés
Tudom, millió ehhez hasonló kérdés van,de mégis érdekelne a véleményetek.Van egy évfolyamtársam,akihez érthetetlen okokból,kissé vonzódom.Regebben sokat piszkalt, kotozkodott de mar akkor sem tudtam mit gondol valojaban, hiszen voltak félreérthető pillanatai is, amelyek eléggé összezavartak.Mikor rákérdeztem, hogy mégis miért piszkál, csak elmosolyodott és megsimogatta a fejem.Ezen felül, együtt voltunk osztálykiránduáson, és mikor meg akartam nézni valamit a csoporttól külön, hívás nélkül utánam jött.A másik véglet viszont, mikor azzal szivat, hogy tetszem egy másik fiúnak.Mintha valami kerítő lenne, és össze szeretene vele hozni. Mostanaban, hosszas órákat beszélgettünk, a facebookon keresztül, es nagyon kedves lett.Összezavar a viselkedése, és már tényleg nem tudom mit gondoljak.Mindketten 16 évesek vagyunk.

2015. okt. 8. 21:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Több mint valószínű, hogy tetszel neki de lehet, hogy nem tudja hogy adja a tudtodra, esetleg tart mások véleményétől is.

De ha ilyen sokat beszélgettek facebookon, akkor talán rákérdezhetnél. Nyilván írásban jobban ki tudná fejezni az érzéseit/gondolatait.

2015. okt. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!