Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Megismertem egy fiut kilencedi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy fiut kilencedikes en hetedikes vagyok. Smaroltunk, de csak szorakozasbol. Nem akar jarni velem mert ket evvel kisebb vagyok es nem tudna konnyen lefektetni ezt mondta. Mit csinaljak hogy jrjunk?

Figyelt kérdés

2015. nov. 1. 10:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmit. Nekem nem kellene ilyen fiú.
2015. nov. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Neha, azon is gondolkodtam amit mondasz, hogy nem kell mert ilyen. Csak nem tudom kiverni a fejembol...
2015. nov. 1. 10:59
 3/22 anonim ***** válasza:
A fiú egy farok,már bocs..kilencedikes korban ilyet mondani 😂😂
2015. nov. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
És ilyenekből lesznek a hülye kujonok. Drága még most szállj re róla mert szerintem senkinek nem hiányzik, hogy 12-13 évesen már ne legyél szűz.
2015. nov. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
És komolyan ilynek kellenek a mai lányoknak? :D
2015. nov. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Igazatok van! Koszonom szepen a tanacsot nektek. Meg csak annyit szeretnek kerdezni, hogy szerintetek sok az a 2 ev?
2015. nov. 1. 11:13
 7/22 anonim ***** válasza:

Haha :D Igazunk van de te azon agyalsz, hogy sok-e az a 2 év? Ne legyél marha répa könyörgöm ez egy gyökér :D


De ha annyira érdekel, nem, nem sok.

2015. nov. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
mármint különbségnek? úgy nem sok, pl egs 30 és 32 éves közt szinte semmi. A baj az, hogy nagyon fiatal vagy még, és nem az a teendőd, hogy áldozatul válj egy dugni akaró baromnak. Tanulj, olvass, zenélj, énekelj, rajzolj szépen növekedj, tudásban is - és hamar eljön az ideje az együttjárásnak, szerelemnek is.
2015. nov. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Tudom hogy egy gyoker...s hogy sok hulyeseget csinal...de nem konnyu elfeledni..
2015. nov. 1. 11:21
 10/22 anonim ***** válasza:
Kicsi szívem, hogy őt nem könnyű elfeledni? Dehogynem. Annyi időd van még arra, hogy nála ezerszer jobb férfiakat találj, hogy csak na. Majd meglátod. Ez a fickó semmi lesz ahhoz képest akik majd a későbbiekben jönnek.
2015. nov. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!