Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Át jön a barátom mit csináljunk?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Át jön a barátom mit csináljunk?

Figyelt kérdés
2hete vagyok együtt a barátommal.Csütörtökön átjön (15L,15F) egyrészt Szerintetek korai 2hét után hogy atjöjjön? A másik pedig hogy mit csináljunk? Mármint Félek hogy kinos lesz néha.Kerlek szépen titeket rendes válaszokat írjatok!:)

2015. nov. 2. 22:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Rizikózzatok.
2015. nov. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szedjétek össze a faleveleket az udvaron zsákba.
2015. nov. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
nézzetek sorozatot, filmet.
2015. nov. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi is 15 évesek vagyunk a barátommal. Én nála elsőnek 2 hónap után voltam, ő pedig 3 hónap után jött hozzánk. Szerintem nem korai, ha 2 hét után átmegy hozzád. Megérthető, mert rossz idő van már kint és nem lehet kint lenn. :) Nézzetek filmet, beszélgessetek, szeretgessétek egymást :) Sokáig! :) Semmit se érezz kínosnak, mert elvégre együtt vagytok és bármit csinálsz azt csakis cukinak fogja gondolni :$
2015. nov. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
#5-ösnek igaza van, akár oda is finghatsz az orra alá, cukinak fogja tartani.
2015. nov. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat sokat segítettek!😊
2015. nov. 3. 10:38
 7/10 anonim ***** válasza:
Akármit. A film tényleg jó ötlet. És am tényleg ne érezz semmit kínosnak, mert nem megfelelned kell neki, hanem egyszerűen együtt vagytok. Ha nincs mit csinálni, bújj oda hozzá, vagy valami töltelék tevékenység. Ha szeretitek egymást, akkor már az is jó program, hogy együtt vagytok, és semmit se csináltok
2015. nov. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az én barátom már akkor átjött, amikor még együtt sem voltunk. Nyár közepe volt, és nagyon meleg volt, úgyhogy inkább náluk voltunk :)
2015. nov. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 csingilingg84 ***** válasza:
Pattogatott kukoricát^^
2015. nov. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Csináljatok magatoknak kaját, aztán nézzetek valami vígjátékot vagy horrort :D (Még a végén lehet ő bújik hozzád)
2015. nov. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!