Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit kéne tennem? Van egy fiu...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? Van egy fiu akivel 3 éve jártam 9honapig és most nyáron összejöttünk megint mivel több mint 2 honapig harcolt értem. Mivel én nagyon szerettem neki adtam az ártatlanságomat és aztán majdnem másfél hónap után szakitottunk.

Figyelt kérdés
és össze jött az exével de én még mindig szeretem és még mai napig irogat és nem ugy mint egy barát, ahogy emlitettem barátnője is van de én szeretem. Mit csináljak? Hagyjam a francba? Vagy harcoljak? 17/L

2015. nov. 16. 21:42
 1/3 anonim válasza:
Szerintem hagyd ha font is vagy neki ugyis elmondja vagy a tudtodra agyja. Probalj meg tovabb lepni. :)
2015. nov. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ne foglalkozz vele. ne kínozd magad. tudja hogy sebezhető vagy, és bábozni fog veled. pls ne csináld.
2015. nov. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2015. nov. 17. 07:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!