Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Felhívjam ma vagy majd jövő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felhívjam ma vagy majd jövő héten? (volt barátnő visszahódítása)

Figyelt kérdés

17F

Ő 16L

Szakítottam a barátnőmmel majdnem 1 hónapja de kénytelen voltam ráebredni hogy nekem ő a mindenem.

A szakítás oka a kevés találkozas volt ami elinditott bennem egy lavinát.megváltoztam.éjjel nappal irogattam neki,sokszor abból is veszekedés lett.nem hagytam neki szabadságot :/

Nem az voltam már akibe anno beleszeretett.

Meg volt beszélve hogy 1 és fél hétig nem írok neki hogy tudjon gondolkodni.írtam neki mert hiányzott de abból is veszekedés lett hogy miért írtam.

Aztán utána egyszer találkoztunk,mondta hogy ő ezt nem bírja hogy nem adok neki teret és le szeretné zárni.de a visszahóditasi találkozásnál mindent elrontottam.nyomultam,könyörögtem...és ez csak hab volt a tortán.

Utána 1 héttel írtam neki egy levelet és mellé rózsacsokrot a küszöbükre.elolvasta meg minden,tetszett neki.

De írta este hogy hiába volt ez a gesztus nem befolyásolhatta az eddigieket.

Nem akarom feladni.

Ezután 1 hét telt el és itt vagyunk a mai napon...

Az elmúlt időbe alig eszek,nincs étvágyam se kedvem semmihez,alig alszok mert folyton agyalok rajta,ha alszok akkor is rémalmok gyötörnek arról hogy elveszitem.

Nem bírok nélküle létezni.nagyon szeretem és be akarom bizonyítani neki hogy megváltoztam és az vagyok akibe beleszeretett anno és helyre tudjuk ezt hozni.

Ma fel akarom hívni azzal hogy beszéljünk meg hétvégére egy találkozót hogy elmondjam neki hogy milyen traumák érnek engem hogy ő nincs velem és elmondani neki hogy megváltoztam és hogy adjunk magunknak egy esélyt az újrakezdésre.

...vagy arra emlékeztetni hogy december 5re megbeszéltünk egy találkozót szakítás után 1 héttel.és ott beszélni vele a fentiekrol és jól érezni magunkat hogy megjojjon hozzám a kedve.

Szerintetek ma felhívjam vagy jövőhéten?



2015. nov. 17. 15:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Hagyd már békén szegény csajt, nem kíváncsi a hisztidre, és szeretne tovább lépni! A helyében én már rég elküldtelek volna a fnébe, és MINDEN kapcsolatot megszakítottam volna.
2015. nov. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tudom milyen %#*@/ sz*r,de figyelj. Ne dobd rá rögtön azt,ami a szívedet nyomja. Csak nyugodtan,őszíntén fokozatosan. A telefonba is. Csak kérd meg,hogy útoljára találkozzon veled. A találka legyen valami kellemes hely,beszéljétek meg. A talin is maradj nyugodt. Ne könyörögj. Az érzéseidet,a vágyaidat is nyugodtan add elő neki.

15/F

2015. nov. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel csak magad alatt vágod a fát!

Nem igazán érdekled a csajt szóval ha visszaakarod szerezni akkor valami olyat kell tenned ami bejön a csajnak és ő lép vissza melléd! ;)

De ezekből jó nem igazán sül ki szóval keress egy másik csajt és majd elfelejteti veled az előzőt!

A választás rajtad múlik! Sok sikert ;)

2015. nov. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolat lényege nem az h együtt vagytok?! Ha ezt nem tudjátok megcsinálni akkor irogattok rendszeresen. Nem tom h miért nem hagytál a csajnak szabadságot. Itt szerintem nem te vagy a hibás. A csaj egy hisztis p... (már bocs). Mondanám h hagyad a lányt és nem azert mert te vagy a hibás. De ezt ugysem fogod megtenni (én sem birom detto ugyan ez van nállam is). Szerintem menj oda a sulija elé. Amikor kijön a sulibol akkor hivd félre (ebben segithetnek a barátai is ha beavatod őket) és megbeszélitek. Kezd ugy h sajnálod. Hitesd el vele h minden a te hibád volt és megbantad. Vard meg a reakciójat. Es onnan megy tovabb...
2015. nov. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem minimum 6 hetet várj, és aztán se kezdj el könyörögni hanem barátként beszélj vele. Így megvan az esély rá hogy újra tudjátok kezdeni a kapcsolatot és ne kövesd el ugya azokat a hibákat amiket eddig. Ha mostfelhivod és az eddigieket folytatod, attol csak rosszabb lesz. Ha vársz akkor lehet jobb. Adj időt magadnak és higgadj le, mert csak úgy van esélyed visszaszerezni, a kétségbe esett kaparással utána, a "nem eszem, depis vagyok" hisztivel nem fogsz előre jutni az garantált.
2015. nov. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 alasda válasza:

Bocsi nem akarlak elkeseríteni de ha egy nő időt kér már ott elvan rontva az egész.

Velem is megcsinálta másik héten már mással kavart úgy, hogy szerintem nem hiába kért időt ez olyan ha ráírsz az a szar ha nem az a szar csak okot akart, hogy szakítson.

Javaslom igyál egyet és felejtsd el találsz jobbat.

2015. dec. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!