Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A kislányok hány %-a akar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Imre777 kérdése:

A kislányok hány %-a akar idősebb pasit?

Figyelt kérdés
Találkozott már valaki olyan felméréssel, amelyből az derül ki, hogy a ,,tízen éves" kislányoknak hány %-a akar magának jóval idősebb ((20-40-60 évvel idősebb (apjuk, nagyapjuk, dédapjuk korabeli)) férjet vagy társat, barátot?

2015. dec. 2. 23:20
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
az ismerőseim között hát úgy 80% uk de 20 és 30 között max náluk
2015. dec. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
94%
De az ennyi idos lanyok csak le akarnak fekudni egy naluk joval idosebbel azt helo szevasz :D pl egy 14 evesnek mar 30 eves pasija van. En meg ez a... en is 14 vagyok es meset nezek itthon es eszembe nem jutott volna,hogy en most akarkivel lefekudjek.. Jezusom biztosan nem! :D Khm bocsanat tudom hogy nem valasz volt csak huh felbosszantott a kerdes :D
2015. dec. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:

Ez teljesen normális kérdés.

Mi bosszantott fel benne?

2015. dec. 2. 23:30
 4/34 A kérdező kommentje:
Amúgy most ne a szexre gondoljunk, hanem rendes komoly baráti, szerelmi kapcsolatra, amikor tartós, akár életre szóló kapcsolatot akar a lány a férfivel.
2015. dec. 2. 23:34
 5/34 anonim ***** válasza:
100%

40-60 évvel idősebb?! Mi van? :D Ez valami rossz vicc? :D Blöááá... Az már nem is apakomplexus, hanem nagypapakomplexus, meg múmiakomplexus... :D

Magamon kívül nem sok csajt ismerek, aki nem vonzódik a saját korosztályához. Én részben "kínomban" kezdtem a normális korosztály felé érdeklődni, velem egykorút azonos világnézettel, gondolkodással biztos nem találtam volna. Részben meg azért, mert testileg inkább vonz egy érett férfi, mint egy csupasz, ecsetfrizurás tizenéves kisfiú, aki "véletlen az anyja vagy a lánytestvére ruháit vette fel, amikor elindult otthonról"... :D Nálam +20 év a maximum, az is nagyon necces. Ennyi korkülönbséggel még hallani működő kapcsolatokról. Nem is a kor számít igazán, hanem az, hogy valaki mit élt meg. Ezért nem mondanám azt sem, hogy minden tizenéves "kislány". Valaki 18-20 évesen is vígan elvan anyuci-apuci szoknyája alatt, de valakinek már pl. 15-16 évesen olyan élethelyzet adódott, hogy muszáj volt hamar felnőnie. Az utóbbi szerencsére ritka, nem kellemes helyzet, de vannak ilyenek is.

Aki azért fekszik le 10-20 évvel idősebb pasival, hogy "menő" legyen, az más tészta... :D Ha nekik jó, csinálják... A pasinak biztos jó. "Menők" ugyan nem lesznek tőle, nem kell hozzá nagy tehetség, hogy szétrakják a lábukat. :D

17/L

2015. dec. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
((Fanni talán 20 éves volt, amikor hozzá ment az akkor talán 92 éves Faludi Gyurkához. (És ez nem vicc.))
2015. dec. 3. 00:57
 7/34 A kérdező kommentje:

(((Volt egy ismerősöm, aki 13 évesen azt mondta nekem, hogy Ő 13 és 60 év közötti pasival lenne ,,barátságban", amit később úgy módosított, hogy 16 és 60.

((Volt is neki akkor egy 49 éves pasija, akinél rendszeresen aludt, de csak csókolózott vele, majd közben kikezdett egy közel 60 éves férfivel, aki nem állt szóba vele, utána elhajította a pasiját és 15 évesen egy húszon egynéhány éves ,,hülye gyerekkel" jött össze, majd szintén egy tőle csak pár évvel idősebb fiúval.

Van egy másik ismerősöm, akinek a 9 éves lánya egy 53 éves férfivel akarta simogattatni a punáját, meg meg akarta fogni a férfi...(És ez sem vicc.)))


A külső szokta tükrözni az életkort, de nem minden esetben.

Előfordul, hogy 10-20 évvel is idősebbnek vagy fiatalabbnak néz ki valaki a koránál.

Ha valakinél nem számít a külső, akkor a kor sem annyira.

2015. dec. 3. 01:22
 8/34 anonim ***** válasza:
100%

Hú, hát elég furcsa környezeted lehet... :D Azért egy 13 éves... Sőt, 9 éves kislánnyal... Az előbbi is a pedofília határait súrolja erősen ennyivel idősebb "barát" esetén, de az utóbbi az is. Nem tudom egy ilyen lány mit élhetett meg, ami ide vezette. De inkább nem is akarom tudni. A kétes tatákban semmi új nincs, akinek normális a gondolkodása, melegebb éghajlatra küldi őket. :D


Valóban hallottam már olyanról, hogy valaki jóval idősebbnek/fiatalabbnak nézett ki. Nem csak az élethelyzet az oka, hanem az életmód, genetika is közrejátszik erősen. Akárhogy is, azért 18 évesen nem fog valaki 38-nak kinézni. :D De még 28-nak sem, legfeljebb vakolattal, de most nyilván nem erre gondoltál. Az ilyesmi inkább később mutatkozik, 30-40 év felett. Aki 10-20 évvel többnek néz ki... Enyhén szólva elgyötört lehet. Ha valakin annyira nem is látszanak a dolgok, a tekintet mindent elárul. Viszont ahhoz is kell egy bizonyos érettség, hogy valaki abból ki tudjon olvasni dolgokat.

2015. dec. 3. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
85%
Hát, én biztos nem akarnék nagypapikkal járni :D Most figyelem! Ne tessék elájulni, valószínűleg én leszek az egyetlen aki így gondolja, de én csak korombelivel jönnék össze! A nagyon max.18, de inkább közelebb legyen hozzám korban és lehet 1-2 évvel fiatalabb is. :)
2015. dec. 3. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
Úristen, milyen beteg gondolkodás ez??? 40-60 évvel idősebbet???? Ezt komolyan is gondolod???? Nagyon torz a világképed Imre... mint ha kicsit látens pedofil hajlamaid lennének.....
2015. dec. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!