Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez most mi? Nagyon ellentmondá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mi? Nagyon ellentmondásos? Valakinél tapasztalat?

Figyelt kérdés

Barátommal tegnap éjjel több, mint 6 hét után szakítottunk. Szakítás után még beszélgettünk, végül másfél óra bőgés és szenvedés után rájöttünk, hogy nem bírjuk egymás nélkül és újra összejöttünk. Most minden ok (bár most 1-2 napig nem tudunk kommunikálni).

Nem tudom miért, de én viszont tökre úgy érzem, mint hogyha nem lennénk együtt. Nem azért, mert nincs lehetőségünk most beszélgetésre, hanem mert szakítottunk. Még nem tettem magam túl magam rajta, iszonyú volt. De már minden rendben velünk, csak velem nem. Nem értem, miért nem tudom feldolgozni? Nagyon megviselt. Viszont etől nem látom akadályát a folytatásnak... Nagyjából tisztában vagyok magammal, csak nem értem, hogy miért van ez és hogy mi ez. Segítsetek!



2015. dec. 19. 03:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem fölöslegesen görcsölsz a szakításon, ha újra összejöttetek. Inkább azon gondolkodj el, hogy miért szakítottatok. Min változtatott az a másfél óra? Gondolom az eredeti probléma nem oldódott meg, hiszen akkor nem is kellett volna szakítani ha ilyen "gyorsan" megtudjátok beszélni a gondokat. Van olyan, hogy görcsösen ragaszkodunk valakihez, akit már rég elkellett volna engedni.
2015. dec. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!