Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van egy barátom akit már több...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy barátom akit már több mint egy éve ismerek. Nekem csak haver, de ő irántam többet érez. Most mi legyen? Részletesen lent ⇩

Figyelt kérdés

Körülbellül egy hónapja tudtam meg, hegyogy szerelmes belém. Elmondtam neki érthetően, hogy én nem akarok tőle többet mint barátság. Azóta nem merem megölelni meg hasonlók mert nem akarok kétes érzéseket táplálni belé. Most mit tegyek, hogy újra ugyan olyan jóban legyünk?


Nem akarok vele összejönni mert nekem nem jön be. (16/l)


Az értelmes válaszokat előre is köszönöm!:)



2015. dec. 22. 22:40
 1/3 El Greco ***** válasza:
Hát tényleg csínyján kell bánni az ilyen ölelés, puszi stb gesztusokkal, mert csak félrevezet. Az, hogy elmondtad neki szerintem jó pont. Arra pedig, hogy mit tehetsz, én csak annyit tudok mondani, hogy nagyjából semmit. Ha tényleg egyenesen, és egyértelműen megmondtad neki, hogy ne fárassza magát érted, reménykedj, hogy talál valaki mást, és újra "csak" a barátod lesz. Ha meg nem ért a szóból, mondd meg többször.
2015. dec. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hat sztem jól teszed hogy nem táplálod olyannak hit eséllyel ami nem valós. Ha előtte ölelkeztetek és most nem mered lehet azt hiszi hogy a barátságotokat is tönkre tette ezzel. Sztem max köszönésnél egy rövid ölelés amiből tényleg látszik h csak barátként tekintesz rá nem árt. Biztosítsd róla h attól még lehettek barátok Feltéve h ő at elutasítás után tud veled kapcsolatot fenn tartani.
2015. dec. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Hidd el nekem, hogy nem lesz ugyanolyan. Sajnos az élet ilyen rút, hogy ha tényleg szerelmes beléd, akkor csak rosszabb lesz neki. Utána meg neked is. Nem akarlak elkeseríteni de ez van. Talán ha idősebbek lesztek, vagy esetleg, ahogy az előttem szóló is mondta, ha talál valakit. Tudom, hogy neked is elég rossz, de neki se valami kellemes. Amit tanácsolni tudok: beszéljétek meg a dolgot rendesen... vaaagy ha trükközni akarsz akkor hozd össze valakivel de ne legyen feltűnő a dolog mert azzal megsértheted és ez a legrosszabb fájdalom, a 3. dolog pedig eleinte mindkettőtöknek rossz lenne: bontsátok fel a kapcsolatot egymással és nincs szenvedés, hiszen ha meglát majd téged egy fiúval akkor az nagyon fájni fog neki és össze fogtok veszni, ami pedig senkinek nem jó.


Sok sikert a megoldáshoz és remélem egyikőtök se fog szenvedni emiatt.


Üdv.: Az Időtlen

2015. dec. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!