Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tesztek az ellen, hogy ne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tesztek az ellen, hogy ne legyetek féltékenyek?

Figyelt kérdés

tudom sok itt az ilyen kérdés ,de jól esne a megnyugtatás.. félek,hogy megcsal pedig okot nem adott rá..viszont tök rossz ,hogy képes vagyok mindenbe belelátni azt,hogy biztos megcsal ,csak nem meri elmondani.. nem tudom az mennyit számít,ha az embernek nincs önbizalma.

ne offoljatok légyszíves.

a normális megnyugtató válaszokat előre is köszi.


2015. dec. 25. 22:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Megbizok benne :D o is bennem
2015. dec. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

ja :D csak ez túl egyszerű lenne..

nehéz ,ha már sokat csalódtál...és nem akarsz még több szenvedést :D

de azért köcce:DD

2015. dec. 25. 22:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Én úgy estem ezen túl, hogy ha ő megcsalna és titkolná akkor azzal csak ő jár rosszul mert még egy ilyen pasit nem talál aki szereti és tiszteli. Énis önbizalom hiányos vagyok, de ez nagyon sokat segített.
2015. dec. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is ilyen voltam a legutóbbi kapcsolatomban nyugi :D

Én is minden helyzetbe el tudtam képzelni hogy biztos megcsal de ő nyugtatgatott sose tenne ilyet.

De a végén kiderült hogy tényleg megcsalt.

2015. dec. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hat ez az,hogy én is ettol felek :/ megbizok benne mert mondja ,hogy nem csalna meg es hogy szeret.. :/ de nem akarok koppanni :( es nehez elhinni ,hogy ilyen pasik léteznek:/ amugy mar tobb mint 2,5 éve egyuttvagyunk.
2015. dec. 25. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!