Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintem mélypont van,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem mélypont van, szerinte nincs, de mégsem úgy viselkedik. Tönkremegyek, sose voltam ilyen. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátommal 9 hónapja vagyunk együtt,távkapcsolatban élünk. Mostanában többet veszekedtünk,ő azt mondta,neki kevesebb is elég,mint mit én vele akarok lenni,pedig egyébként nem tudunk sok időt együtt tölteni. Meg akarja ritkítani az egyetemről hazajárásokat is,külön jár bulizni és erre egyre több igénye van. Én pedig gyomorideggel vagyok kb két hete,nem eszek,nem alszom,mert úgy érzem ez most mélypont,amit meg kéne oldani,de szerinte nincs semmi baj. Mit tegyek,hogy ne görcsöljek állandóan?
2016. febr. 4. 13:08
 1/2 anonim ***** válasza:

szerintem egyértelmű, hogy ennek a kapcsolatnak vége

Ne kínozd magad!

2016. febr. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Távkapcsolat nincs! Olyan van hogy helyben jelenleg nincs kivel kefélni, és a kis puncikáért el kell menni 100-200 km-re! De ettől ha helyben akad, azt is felpróbáljuk.!

Nem szeret, és helyben akadt neki!

Ne idegelj, bőgj, hanem találj egy másikat magadnak!

Helyben!! :-)

2016. febr. 10. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!