Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit gondolsz/gondoltok erről?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolsz/gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Egy srác (16-17 év körüli) 1 hétig ismerkedett egy lánnyal ami már ott tart, hogy repkednek a "szeretlek"-ek meg efféle dolgok (hozzá tenném hogy ez a kapcsolat akkor kezdődött mikor még más lánnyal is együtt volt). Hamarosan találkozni fognak. De a srác konkrétan kijelentette, hogy egyenlőre nem az igazit keresi. Mi értelme ennek az egésznek? Milyen lehet ez a lányok szemszögéből?

#probléma #szerelmes srác
2016. febr. 9. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, csak arra hajt a fiú, hogy valami szexuális dolog kialakuljon köztük. Gondolom a lány jobban szeretné a kapcsolatot, ezért megtenne bármit. De majd mikor rájön a lány az igazságra, lehet hogy egy időre elveszti a bizalmat minden emberből.
2016. febr. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
29%
Hát nekem vagy komoj vagy ha teleg csak szexre menék mondanam v hivak kuvát😂
2016. febr. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
En is ilyen helyzetben voltam 2 hete kb de mar a fiuval nem beszelek ugy o csak azt akarta en nem de mivel nem vagyok hulye ezert leesett egybol es mar elore letisztaztam vele hogy nem lesz szex erre else jott kitalalt valami urugyet es mar nagyon nem is beszelunk csak neha.. 16/l
2016. febr. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mily meglepő, hogy a kisfiú 16 évesen nem az igazit keresi :'D
2016. febr. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!