Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Valakinek volt már ilyen?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek volt már ilyen? 👇

Figyelt kérdés
Valakinek volt már olyan távkapcsolata 16 év alatt amikor nem is találkoztatok max 1x - 2x de szerettétek egymást? Volt probléma? Minden véleményre kíváncsi vagyok. Szerintetek működne ha 13 vagyok a fiú meg 15??

2016. márc. 6. 21:51
 1/9 A kérdező kommentje:
Mármint 16 éves kor alatt
2016. márc. 6. 21:52
 2/9 anonim válasza:
Igen jelenleg is ilyen parkapcsolatban vagyok es nekunk jol mukodik tudjuk igy nem tarthat orroke de addig is kihasznaljuk az idot!
2016. márc. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem volt.

Barátom kint élt angliában és soha nem láttuk egymást de napi szinten beszélgettünk skypeoltunk és nagyon jól éreztem vele magamat.Anno én is pont 13 éves voltam mostanra 16 vagyok és már megéltem azóta pár kapcsolatot és ki is tudom jelenteni azok után hogy igen én tényleg szerettem azt a srácot. 1 évig voltunk együtt egyébként

2016. márc. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen és még annyit hogy működne csak aztán ez így örökké nem mehet te is érted.. :)
2016. márc. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
13 evesen lett egy 16 eves baratom.. Neten ismertem meg. Napi szinten skypoltonk, beszelgettunk. Jol megvoltunk. De egy ido utan tudtuk hogy nem mehet igy es vege lett..
2016. márc. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Uhh. Hát én 12 évesen "összejöttem" egyik voltosztálytársammal úgy, hogy akkor már majd' 3 éve nem láttuk egymást. 9 hónapig voltunk együtt, 1x találkoztunk.

A következő kapcsolatom 14 évesen volt, szintén távkapcsolat. De ott már "csak" ~130km volt a táv, 1-2-3 hetente hétvégénként tudtunk találkozni. Ám láss csodát, az csak 2 és fél hónapig tartott. Nem voltam nagyon szerelmes, a srác meg elhanyagolt. Viszont kár, hogy vége lett. :(

Elsőnél a fiú pár nappal volt fiatalabb nálam, másodiknál pont fél évvel idősebb.

Problémák voltak, persze. De semmi nem tart örökké. ;)

2016. márc. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én nagyon szeretem azt a fiút és bármit megadnék érte ráadásul már azóta hajtok rá mióta megismertem tehát másfél éve...
2016. márc. 6. 22:58
 8/9 anonim ***** válasza:
Valaki nekem magyarázza már el, ha sosem láttátok egymást akkor, hogyan jártatok?
2016. márc. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
huhaaaa figyi ha nagyon szeretitek egymást akkor határok nélkül működne ;)
2016. márc. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!