Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Komolyan gondolja vagy csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan gondolja vagy csak szórakozik?

Figyelt kérdés

18 éves végzős gimnazista vagyok. Nagyon vonzodok egy 16 éves sráchoz, akivel sokat randiztam, azt mondta szeretne velem lenni stb. Csokoloztunk, tobbszor is.

Tegnap kimondta, hogy prováljuk meg, este viszont összevesztünk egy kis hülyeségen. Ma reggel pedig már azzal várt suliban, hogy elbizonytalanodott es nemtudja mi lenne jo. Én faképnél hagytam és egész nap nem reagáltam neki semmire. Aztan, azt mondta talalkozzunk egyik szünetben.

Azt mondta "nemtudom mivolt velem reggel, egyszer csak rossz erzés tört rám és elbizonytalanodtam, de nagyon hianyzol és szeretnék veled lenni, próbáljuk meg és bocsáss meg kédlek".

nemtudom mi legyen, hisz bevághatja ugyan ezt hetekkel később is. Mit tegyek? Mennyire gondolhatja komolyan a dolgot?


2016. márc. 9. 17:55
 1/6 anonim válasza:

Szemöldöktánc

Ha azt látod, hogy az illetőnek, aki kipécézett téged magának, a szemöldöke érdekes táncot lejt, akkor majdnem biztos lehetsz abban, hogy tetszel neki. Alapvető emberi tulajdonság, ha valami első pillanatban megtetszik nekünk, akkor a szemöldökünk felszökell, majd lehanyatlik. Ez a mozgás villám gyorsan zajlik le, így ritkán vehető észre, ám mégis érdemes odafigyelni rá, hiszen a szem és a szemöldök az a testrész, ami legelsőként szembetűnik, és igen sok mindent elárul tulajdonosáról.

Odafordulás

Figyeljünk oda arra, hogy a „flörtpartnerünk” mit tesz a kezével illetve a lábával.! Itt most nem kell beindulni a fantáziádnak! Egész egyszerűen csak arról van szó, hogy ha az ember valaki iránt érdeklődik, akkor öntudatlanul is odafordul felé, ezzel mutatja ki vonzalmát. Tehát, ha nincs mód szemkontaktus kialakítására, akkor könnyen olvashatunk a test helyzetéből is.

A Sűrű Pislogás

Amikor valakinek megtetszik egy másik ember, akkor ösztönösen kitágul a pupillája! Ennek az lesz a következménye, hogy gyakrabban fog pislogni. Ha ezt a reakciót látjuk beszélgetőpartnerünkön, akkor tudhatjuk, hogy rokonszenvezik velünk, és ha nincs ellenünkre, akkor viszonozzuk ezt a fajta közeledését hasonlóképpen!Remélem amit leírta sokat segitettem sok szerencsét!

2016. márc. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Egyébként 28.éves vagyok férfi!
2016. márc. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szórakozik hát, hogy tudod komolyan venni ? 18 évesen több eszed is lehetne na.
2016. márc. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Korához képest pedig elég érett. Nagyon jóban voltunk, aztán most itt tartunk. Azt mondta kezd belémszeretni. Nem volt még kapcsolata.
2016. márc. 9. 18:13
 5/6 anonim válasza:
Csak kéreti magát!
2016. márc. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
*en mondtam, hogy probaljuk meg, mert o akarta, csak nem mertem belevágni ezidáig.
2016. márc. 9. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!