Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek ez neki vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez neki vagy nekem veszteség?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki nagyon tetszik ...motorozik mint èn ,olyan nem normális mint èn es igaz nem ismer mèg de nagyon rajta vagyok ,hogy megismerjen...soha nem is latott ... báttyám,uncsitesoim haverja..es nem nagyon vannak itt motoros csajok...es raadasul nem vagyok csunya kicsit bolond,vicces mint ö..:DD De van egy csaj akivel egy suliba jarunk es nekem amugyis eleg unszimpatikus es meg tudtam ,hogy hajtra...o se csunya de ilyen jellemtelen meg hat olyan hulye...es szerintem ossze fognak jönni...akkor ,ha pl.szakítananak akkor nekem utana mar nem kene..ez neki vesztesèg vagy nekem ?? Bocsi a helyes irasi hibákèrt

2016. márc. 18. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Legalább bocsánatot kértél a hibákért.

Ne engedd hogy más ráhajtson ha tetszik! Ez nem olyan helyzet, mint h valakit előreengedsz az azjónál, ne engedd h kicsússzon a kezeidből!

2016. márc. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hogy lehetek ilyen szerencsètlen?! Most először tetszik valaki ès......uuu!! Èrdekes míg engem nem kezdet el èrdekelni addig senkit sem..
2016. márc. 18. 18:02
 3/5 A kérdező kommentje:
Inkább had legyen az övè ! Majd túl leszek rajta...
2016. márc. 18. 18:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne hagyj fel vele!legalább hívd el beszélgetni vsgx randizni -> ha elmegy akkor elhasztottál volna egy lehetőséget, de ha elutasít legalabb tudod hogy úgyse jöttél volna be neki, és mindent megtettél annak azbérdekében. Utána sokkal könnyebb lesz elfelejtened!!! Az élet meg megy tovább! Kérlek próbald meg, nagyon meg fogod bánni ha engeded elúszni! (Sajnos tapasztalat)
2016. márc. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már fèl ève ez van de már nem birom...
2016. márc. 18. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!