Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi a baj a normális lányokkal?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj a normális lányokkal? Mi a baj azzal ha valaki nem adja magát olyan könnyen? Miért nem "divat" már valakiért küzdeni? .

Figyelt kérdés

2016. márc. 29. 22:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert a normális fiúkat is elutasítják,és nincs kedvük küzdeni a lehetetlenért.
2016. márc. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
egy dolog a küzdés én is küzdeni szeretek és szoktam is a lányok sziveert de azért van egy határ hogy annyit már egy Lány sem er... amikor 3 hónapig udvarolok neki és még mindig semmi az szerintem már sok... annyit senki nem ér
2016. márc. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha tetszik a fiú, és jól ismered, és normális, és szeret téged, és te viszont, akkor minek küzdjön? Ez nem valami szokás, ez bizonyos lányok agybaja, akik meg vannak győződve arról, hogy .. nem tudom. Valójában fogalmam sincs mit hisznek, de nem százasok az tuti.

Ha nem tetszik, meg tudod, hogy nem egy rendes srác (meg sokat lóg a haverokkal), akkor meg nem jössz össze vele. És akkor meg tök mindegy hogyan küzd. Hát nem így van? De.

2016. márc. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
Várjatok már,létezik olyan,hogy normális lány? azt hittem ez a faj már kihalt :/
2016. márc. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
Jól hitted. Tényleg kihalt. Már csak ostoba libák vannak, a fiatalok meg azokká válnak.
2016. márc. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%

1: mert valakinek ez egyáltalan nem jön be mert te folyamatosan csak visszautasítanád az illetőt ami neked se tetszene és ha elege lesz akkor feladja. Mert mi értelme?

2: valakinek ha igazan bejössz és úgy tartja hogy megéri várni és "küzdeni" a lányért az képes megtenni.

2016. márc. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Na jó ez nagyon nem így megy. Én megteszem az első lépést a lány felé, sőt lehetőséget is adok neki, hogy eljöjjön randizni velem. Ő húzzák az agyamat, vagy én nem is tudom, mert nem látok bele a fejükbe, tehát visszautasítanak valamilyen módon. Mivel rengeteg csinos lány van a világon, ezért nem fogok lehorgonyozni egynél, hanem talán a következő már nem azt fogja elvárni, hogy a pasi teperjen a csaj meg kedvére eldönti akar-e valamit. Az udvarlás más dolog, de ahhoz az is kell a csaj adjon egyértelmű jeleket, hogy igen is van értelme meghódítani.
2016. márc. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mert csak elveszi az ember idejét, elvonja a figyelmét más fontos dolgokról, ráadásul még az is amit páran leírtak előttem. Ha valaki csinálja azt is leszarják, mert nem hajlandóak még ismerkedni sem.
2016. márc. 30. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kérdező! Az udvarlás nem abból áll, hogy a pasi mindent megtesz a lány kedvéért! Ez a dolog oda-vissza megy. Ha egy párkapcsolatban elvárod, hogy mindig neked legyen igazad, akkor az a párkapcsolat nem lesz hosszú idejű, és te meg egyáltalán nem vagy normális lány.
2016. márc. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Mert nagyon sok olyan lány van, aki könnyen adja magát. Az lett a divat, hogy van valakid. Az a pár, akinek a nehezen megkaphatók kellenek, gyakran az egyszerűség kedvéért lemondanak róluk, mert inkább keresnek valakit gyorsan vagy azt hiszik, hogy ők nem elég jók az illetőhöz. Persze kivételek mindig vannak.:)
2016. ápr. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!