Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Megcsaltam a barátnőm, de nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátnőm, de nem számított semmit és csak ő kell nekem. Hogyan szerezzem vissza vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 2,5 éve voltunk együtt a barátnőmmel és nagyon szerettuk egymást, de jött egy olyan lehetőség amit szerintem semmilyen korom beli fiú nem tudta volna kihagyni (egy milffel) és hát megcsaltam. De igazából nem is ment az egész mert eszembe jutott a barátnőm szóval próbálkozott de mondtam neki, hogy hagyjuk inkább és eljöttem. A barátnőmnek nem mondtam el mert féltem, hogy elveszítem és rá is jöttem, hogy csak ő kell nekem. Viszont 2 hónappal később kiderült és egyből szakitott velem és már 1 hónapja próbálkozom hogy vissza kapjam, de mindig azt mondja, hogy szeretne velem lenni újra meg, hogy jó lenne, ha minden olyan lenne mint régen, de ő ezt nem tudja elfelejteni. Pedig tényleg nem ment az egész és azótan nem is próbálkoztam másnáp meg ilyenek mert tényleg csak ő kell nekem és vele vagyok boldog. Mit csináljak szerintetek?

2016. ápr. 17. 11:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
28%
Huh, hát szerintem amit tehetsz, hogy tovább próbálkozol. Esetleg vegyél virágot, viszont a próbálkozás ne idegesítően történjen.
2016. ápr. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

te vagy az, aki tegnap annyira meg akarta csalni a barátnőjét?


jah, amúgy én simán kihagytam volna a lehetőséget, főleg ha esetleg barátnőm is van

2016. ápr. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
bocsi nem olvastam végig, nem te vagy az
2016. ápr. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy "nem számított semmit és csak ő kell nekem"?

Ha csak ő kéne, még a gondolat sem vetődne felbenned!

Neked hogyan esne, ha barátnőd újságolná: nem csaltalak meg, mert nem állt fel neki?

.

Már soha nem lesz olyan, mint régen. Az emlék megmarad.

2016. ápr. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%

"jött egy olyan lehetőség amit szerintem semmilyen korom beli fiú nem tudta volna kihagyni (egy milffel) és hát megcsaltam"

Tudod, pont itt látszik, hogy szerelmes vagy-e belé. Aki szereti a barátnőjét, annak nincs más "kihagyhatatlan" lehetőség. Ha a világ legjobb nője vergődne előtte pucéran, azt is hagyná a fenébe, mert csak a barátnőjét szereti.

Minden más csak üres kifogás.

Te pedig hagyd békén azt a lányt, egy ilyen aljas féregnél ő sokkal jobbat érdemel. És fog is találni olyan fiút, akinek ő mindennél fontosabb, és akinek esze ágába nem jutna megcsalni őt.

2016. ápr. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Vajon ha ő lefeküdt volna egy érett, negyvenes pasassal, majd azt mondta volna, hogy az nem számított semmit, te lazán elnéznéd neki?
2016. ápr. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
54%

hát ez elég nagy szvás tesó :(

lehet nem kellene feladni, ha tényleg fontos neked ez a lány, de azért szégyellheted magad. Mondjuk az vesse rád az első követ, akinek nincs folt a múltján.

2016. ápr. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

#7

No jó,jó, de tegyünk különbségeket a foltokon!

A gyilkos is lehet párjához hű!

2016. ápr. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%

Mi az, hogy semmilyen korodbeli fiú nem hagyta volna ki?

Aki szereti a barátnőjét, jó a kapcsolatuk és kicsi emberség is szorult belé, az nem csalja meg.

Szerintem hagyd békén a lányt, és éld ki magad, amíg nem állsz készen egy komoly kapcsolatra addig ne kezdj bele.

2016. ápr. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Hát ezt már bőven elba**tad barát...
2016. ápr. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!