Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy ismerkedtetek meg a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ismerkedtetek meg a jelenlegi barátotokkal/barátnőtökkel? Várom a vicces/romantikus/bármilyen sztorikat:D

Figyelt kérdés

tudom hogy van már egy rakat ilyen kérdés de unatkozom és kíváncsi vagyok kinek milyen sztorija van ezzel kapcsolatban:D ha lehet kort is írjatok?:D

18/F



2016. máj. 3. 20:17
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Én a mostani barátommal 3 éve ismerkedtem meg. Akkor voltam olyan 12-13 éves, Ő pedig 16-17. Egy iskolai programon szívességet kért tőlem, én meg első látásra beleszerettem.. Csakhogy ott volt a korkülönbség, ami még a kisebb probléma volt, ugyanis már boldog párkapcsolatban élt egy lánnyal. Én viszont, olyan idősen nem adtam fel, és szentül hittem abban, hogy ez a sors, és egy nap majd.. Állandóan figyeltem, a közelében voltam, facebookon irkálgattam neki, és egyre jobban megismertem, neki meg egyre inkább feltűnt, hogy én teljesen "belezúgtam". Szakított aztán a barátnőjével, és én kezdtem úgy érezni, hogy érdeklem Őt, mert már nem csak én voltam a közelében, hanem Ő is mindig véletlenül ott bukkant fel, ahol épp voltam. Olyan volt, mintha titkon figyelne, utánam fordult stb. Én reménykedtem, de féltem lépni. Ő sem lépett, aztán egyszer csak barátnője lett megint... Az én szívem összetört, de nem adtam fel, mert szinte biztos voltam benne, hogy nekünk akkor is van még közös jövőnk. Ám a srác viselkedése nem erről tanúskodott.. Amióta barátnője lett, szinte látványosan került engem, még véletlenül se nézett rám. Ez így ment addig, míg el nem ballagott. A szívem még apróbb darabjaira hullt, de még mindig hittem abban, hogy majd egyszer újra összehoz minket a sors. Soha más fiúra nem is néztem, mert tényleg teljes szívből csak Őt szerettem/szeretem. Aztán csodák-csodájára 1 évvel később egy koncerten összetalálkoztunk, és én bátor módon odamentem hozzá, mondván: nincs vesztenivalóm. Ő emlékezett rám, és mintha felcsillant volna a szeme. Ekkor (már megint) nem volt barátnője. (Igen, elég sok lánnyal járt/kavart.. Ő az én kis Casanovám:D <3)Aztán egyre többet beszélgettünk, jobban megismertük egymást, és szép lassan az Ő részéről is kialakult a szerelem.. Hát valahogy így jöttünk össze:D
2016. máj. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ez egy tök jó sztori arra hogy sose add fel az álmaid:D többiek?
2016. máj. 3. 20:51
 3/8 anonim ***** válasza:
Itt a gyakorin. Aranyos, szép, kedves csajszi. Nagyon szeretem, igaz még nem túlságosan régi a kapcsolatunk, de ha ilyenek maradunk, akkor minden okés lesz. :)
2016. máj. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Én a barátommal Jaumon (társkereső) ismerkedtem meg. c: Ennek már kicsivel több mint 2 hónapja. c:
2016. máj. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%

Egy táborban. De aztán átvert és ment más lányokhoz.

Vége.:D

2016. máj. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
uhh nem volt valami rendes a tag
2016. máj. 5. 21:33
 7/8 koala17 válasza:
100%
Én a legjobb haverommal úgy ismerkedtem meg hogy kisebb nálam(egy idősek vagyunk)és állandóan püföltem (nem túl erősen)aztán halottam hogy olyan témáról beszélnek amihez én is szívesen hozzászólnék és így kezdtünk el beszélgetni.aztán egyre kevesebbet püföltem és többet beszéltem vele majd később olyan jóba lettünk hogy a konkrét nevem bratyó az övé meg öcsi. :3
2016. máj. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nekem osztalytarsam :)

De a bnom ugy hogy boltba ment.. Mar jott ki valami uditovek a kezeben.

Elbotlott. Akkorat esett mint a nagykabat. Kifolyt az udito is.

A srac kinevette aztan felsegitette.

Par het mulva bejelolte a srac a fbon (valahonnan kideritette h h hivjak) aztan elkezdtek dumalni es osszejottek :DD

2017. márc. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!