Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Barátnőmnek az az új hóbortja,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmnek az az új hóbortja, hogy nem akar sminket viselni és nem borotválja magát. Hogyan mondjam el neki, hogy így ocsmányul néz ki, és így nem tetszik nekem?

Figyelt kérdés
Kb. egy hónapja vagyunk együtt, és még sosem láttam smink nélkül, de így smink nélkül elég kiábrándító, főleg a szőrös lábaival, és hónaljával, úgy néz ki mint egy ogre.
2016. máj. 6. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jobb lesz neki nélküled.
2016. máj. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%
Konkretan akkor Shrekkel jarsz? X,D ogre
2016. máj. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Mond meg neki, hogy szedje le magáról a szlőrt, de ha vissza akarod kenetni rá a sminket saját magam fejellek le! Hogy mondhatsz ilyet a barátnődre? A belső számít, ha igazán szereted nem szabad, hogy érdekeljenek a hibái...! Amm 16/l nem sminkelem magam és ÍGY is volt már jó pár srác aki randira hívott, ki nem állhatom a sminket, felesleges, mindenki természetesen jó, ha nem tetszik keress egy plázap*csát
2016. máj. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
#3-assal egyet értek. A hónalj borotválást még megértem, de a lábát minek... max. Ha TÉNYLEG erős, fekete az övé. A sminket nem értem. Nem örülsz neki, hogyha csókolóztok, és közben megfogod az arcát, nem rúzst nyalsz, és nem marad a kezedben a fél arca? Szegény lány, biztos félreismert téged; nem érdemled meg őt.
2016. máj. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Ha nem fogadod el smink nélkül inkább szakíts vele,mert egy hülye bunkó vagy és nem érdemled meg!
2016. máj. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!