Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Párkapcsolati gond?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolati gond?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, lány. Még soha nem volt párkapcsolatom és soha nem csókolóztam senkivel. Egy ideig úgy éreztem szükségem van egy párkapcsolatra. Mostanában azonban kezdem úgy érezni, hogy elhidegülök az egésztől. Nem is az aggaszt, hogy még nem volt kapcsolatom, hanem az, hogy nem lesz. Nem leszek képes rá. Az emberek közeledését úgy érzem nem tudom kezelni valami miatt. Úgy érzem nem tudnám szeretni. És az igazira várok aki majd más lesz.

2016. máj. 7. 20:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Én is 16 vagyok...

Nekem sem volt még soha barátom. Soha nem volt csókom sem.

Nem lehet, hogy azért érzed így, mert még nem kezdeményezett senki sem? Mert akkor te is lehetnél az...

Én pl. utálom magam...mégis most van egy srác, akivel még nincs semmi, de majd csak lesz..remélem:)

Hajrá!!!:)

2016. máj. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy voltak már akik kezdeményeztek, udvaroltak de én úgy éreztem nem tudnám szeretni őket, egyszerűen nem jöttek be..
2016. máj. 7. 20:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Jah...hát akkor tényleg várj az igazira:) Ha tényleg eljön tudni fogod szerintem:)
2016. máj. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ebben reménykedek :)
2016. máj. 8. 08:13
 5/6 anonim válasza:

Én 19 évesen jöttem össze az első barátommal, de leginkább csak külső nyomásra és olyan gyorsan történt minden. Ő nagyon szerette volna ezt a kapcsolatot és én is úgy voltam vele, hogy miért ne, rendes pali és én is 19 vagyok már, ideje lenne elkezdeni ezt a párkapcsolati témát stb. De mindig ott volt bennem az a rossz érzés, ha írtam neki valami szépet, az nem szívből jött, és jobban szerettem minden mást csinálni (olvasni, filmet nézni stb.), mint csak vele lenni, szóval éreztem én még nem vágyom kész egy kapcsolatra, vagy legalábbis nem vele, szóval nem is tartott túl sokáig, kb 4 hónapig voltunk együtt, abból is csak két hónap volt, mikor találkoztunk. Legközelebb 24 évesen lett kapcsolatom, itt nem hagytam olyan könnyen magam és megvártam, amíg tényleg el tudom dönteni, hogy mit szeretnék. A mostani barátommal szeretek együtt lenni, most úgy érzem hogy ő az első és minden más csak ő utána következik.

Amúgy még ilyen tizen évesen ha közeledett felém egy srác, valamiért onnantól már mindig taszított engem a fiú, nem bírtam a közelében lenni. De szerencsére ez idővel elmúlt.

Szóval azt tudom tanácsolni, hogy akkor csak gyere össze valakivel, ha úgy érzed ez jó neked és ne érdekeljen hogy mennyi idős vagy és mit mondanak mások. Én sajnálom, hogy nem a mostani barátom volt nekem az első.

2016. máj. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod és értékelem amit írtál. Nagyon hasonló a dolog velem is úgy érzem. :)
2016. máj. 8. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!