Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 14-15 eves fiuk! Ti belemennet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-15 eves fiuk! Ti belemennetek olyan kapcsolatba, hogy meg nem talalkoztatok csak interneten beszeltek es video chateltek?

Figyelt kérdés

2016. máj. 15. 11:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szívesebben találkoznék vele előtte.

15F

2016. máj. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
11%
Ebben a korban még úgysincs másra szükség. Miért mit csinálnátok együtt? Közösen mennétek a játszótérre?
2016. máj. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Bocsi, első vagyok, kicsit hülyére sikeredett. :D Na tehát előtte inkább találkoznék vele minimum egyszer, de ha valami miatt nem megoldható, akkor lehet belemennék de csak ha utána rövid időn belül találkoznék is vele. Másképp nem kapcsolat. Na így már talán érthetőbb. :D
2016. máj. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, hogy lányként írok, de tapasztalataim szerint a fiúk nagyrésze benne lenne egy ilyen kapcsolatban (általában az önbizalomhiányosak, de ismerek ilyen "egókirályt" is).
2016. máj. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy belemennék-e ilyen kapcsolatba? Előtte alá kell írnom egy szerződést, hogy határozott ideig párok leszünk? Ha találkozok vele, akkor úgy is el tudom dönteni, hogy szimpi e avagy sem.
2016. máj. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
xdd baker ne vegyem el úgy hogy még nem is látam?
2016. máj. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 KLPeter válasza:
100%

Interneten beszéltek és video chateltek? Hát ha a személyiségetek nagyon passzol és tényleg órákat tudtok dumálni, jól érzitek magatokat "egymás" társaságában akkor persze. Bár ez gyakorlatilag annyit jelent, hogy ha valaki megkérdezi "van barátod?" akkor azt tudod mondani, hogy igen :D sok minden más nem fog változni.


Azt azért nem kell mondanom gondolom, hogy egy kapcsolat attól kapcsolat, hogy fizikailag együtt vagytok... csókolózás stb. és persze közös programotok van, együtt mentek moziba, szórakozni, vásárolni stb. Na persze interneten keresztül is lehet közös programokat találni, de a cél mégis az, hogy találkozzatok és minél többet legyetek együtt. Ha erre van valódi esély akkor én belemennék.

2016. máj. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
azért csak óvatosan, mert nem biztos, hogy az a 15éves lány fog megjelenni akivel azt hitted hogy cseteltél. Lehet egy pedofil akar ... :(
2016. máj. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Mizujs, taliztál a csajjal? Milyen volt?
2016. máj. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Lany vagyok xddd
2016. máj. 23. 17:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!