Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátomnak minek snapchat,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak minek snapchat, ha vagyok neki? Ti mire használjátok így? 18/L

Figyelt kérdés

Sziasztok!

2 eve van baratom, a honapokban csinalt snapet.

(Kicsit bizalmatlan vagyok, mert sokszor adott ra okot az utobbi felevben. Pl. Elhivott mas lanyt kfc-zni, kavezni stb. A lanynak is van snapje) Nem tudom megerteni minek neki es mire hasznalja. En ugy vagyok ezzel, hogy kit erdekel a kepem?:/ Ott az instagram es fb. Ott mindenki megnezhet. De szerintem olyan gáz, hogy tessek nezzetek. Sok ott az erkolcstelen lany es fiu. A chat beszek eltunnek..

Nem tudom szerintem kapcsolatromboló, mintsem èpítő a mi esetunkben.



2016. máj. 15. 12:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
én a barátaimmal szoktam megosztani avicces pillanatokat, nem kúrásra használom
2016. máj. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát èrtem:D köszi:)
2016. máj. 15. 12:29
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
mellesleg snapchaten ismerkedni se lehet normálisan
2016. máj. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Vitatkoznék azzal, hogy Snapchaten nem lehet ismerkedni. :D

Kérdező, szerintem ne féltékenykedj... A Facebook és Instagram szerinted oké, mert azt te is használod, de a Snapchat már nem? Ha meg akar csalni, Snap nélkül is meg fog. Ha nem, azzal sem.

2016. máj. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%

Nem is tudtam, hogy erre is lehet használni (chat pl) :D Én csak az idióta képek miatt szedtem le és ha unatkozok szelfizgetek vele :D


N26

2016. máj. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.:)

Jó megpróbálok leállni a fèltèkenysèggel ès bizalmatlankodással. Csak nem nagyon tudtam hova tenni, mire való ès mire használja, mert sok rosszat hallottam róla. Nem akarom őt elszigetelni a külvilágtól. Ès szeretnèm, hogy legyenek barátai. Ez fontos. Emiatt meg semmikèpp sem szeretnèk vele veszekedni.

Csak a mai nap letöltöttem, hátha megbarátkozok vele.. rögtön megjelöltem a barátomat. Erre annyit írt, hogy dikk

(Kb. Annyit jelent hogy te meg itt? )

Na mindegy, koszonom meg egyszer a valaszokat.:)

2016. máj. 15. 13:52
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell tudnod, hogy mennyire hajlamos arra, hogy megcsaljon. Mondjuk én a snap-et csak szelfizgetni használom (tudod, szivárványhányós fej meg ilyesmik), de alapvetően arra találták ki, hogy képcserézzenek az emberek, akár ÚGY is. De azért ha tőled mindent normálisan megkap, nem hiszem, hogy megcsalna, főleg nem így.
2016. máj. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
23%
Remélem a pasid összeszed ott valami normális nőt aki nem egy féltékeny liba
2016. máj. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

Utolso, te egy igazi gyoker lehetsz. Nem ismerem a kerdezot, de az irasaibol leszurve ugyan csak normalis lany lehet...


Hogy a kerdeshez is hozzaszoljak. En pl utalom az osszes ilyen oldalt, Facebookon is csak azert vagyok hogy barataim elerjenek valahogy ingyen is... De ahogyan elottem is irtak, ha meg akar csalni, nem kell hozza snapchat.

2016. máj. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Koszonom a válaszotokat!:)

Mindenkinek igaza van.

Megbeszèltem a barátommal. Azt mondta nekem, hogy nem használja csak szelfizgetèsre, kutyafej stb. :) Aranyos volt ès örültem neki, hogy normálisan meg tudtuk beszèlni.

Sajnos nekem van egy règi èvfolyamtársam, akit 8 hónap után a snapchat miatt hagytak el, úgyhogy igen van ilyen is.

De többsègèben igazatok van, hogy nem kell hozzá snap.

A barátom règen letöröltette velem az ask.fm-et. Mert szerinte az volt a kapcsolat romboló.

Lènyegèben igaza volt. Sokan mások kiosztására használták ès kavarásra. Pontozz lègyszi 10/? ..stb.

Úgyhogy egyszer csak kinövi az ember az ilyeneket. Fölösleges, èrtelmetlen idővesztès.

2016. máj. 16. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!