Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért lájkol más csajt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lájkol más csajt?

Figyelt kérdés

Van akinek az összes képét lájkolgatja és nem akarja letörölni azt a borítóképét amin az exe van. Ráadásul ilyen r*b*nc videókat/képeket oszt meg amin a hatalmas hátsójuk látszik.

Minden téren elègedett vagyok magammal, formás popsim van, nagy melleim. Pont az ideál testalkat. Miért néz mást???



2016. máj. 23. 22:24
 1/7 anonim ***** válasza:
68%

Attól mert valakinek valakije van, nem azt jelenti hogy nem lájkolhatja más lányok képét.

Viszont, attól mert "formás popsim van, nagy melleim." másnak is lehet ilyen, nem te vagy a világon és az országban az egyetlen ilyen lány. Szóval ne lepődj meg ha lecserélnek az életben még páran...mert nem hiszem álomnő lennél.

2016. máj. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert ő ilyen, meg rajtad kívül biztos vannak lány ismerősei/barátai. Gondolom nem úgy jöttél össze vele, hogy nem tudtam milyen. innentől kezdve akkor nem kellene ezeken fent akadni és meglepődni :) 18L
2016. máj. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Benne van ez a férfiakban, ha már mással lefeküdni nem lehet, akkor legalább nézi. :P Na, ez szemét volt, komolyra fordítva a szót, addig jó, amíg csak nézni szokta. Ha zavar, akkor beszéld meg vele. Vagy keféld meg, hogy másra már gondolni se tudjon. :DD Az a tuti. :3
2016. máj. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát igazából semmivel nincs baja rajtam, házias vagyok, jó a szexuális életünk, szeretem kényeztetni egy szava se lehet... megcsalasrol szó sincs... nézhetni nézheti de minek osztja meg? Én ezt nem vágom
2016. máj. 23. 22:49
 5/7 anonim ***** válasza:
67%

Az első 2 válasz is a kérdésedre válaszolt.

Csak azért mert nem azt a választ kaptad, amit te akartál hallani, nem kell hisztip*csának lenni :) 20L

2016. máj. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%

#6-os, szerintem te sokkal több pasinak lennél álomnő. ;) Pacsi ✋😉


Egyébként kedves kérdező, meg is érdemled. Attól, hogy nagy melle és formás popsija van, még lazán lehet egy undorító személyiség. Amúgy is, nekem a kisebb mellek jobban bejönnek, a kismellű lányok nincsenek maguktól elszállva. 😉😉


F


Nyugodtan lepontozhattok, nem érdekel, ez a véleményem.

2016. máj. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
25%

Attól, mert van barátnője még nem állt meg a világ.

Hogy lehetsz ennyire hisztis és féltékeny,

Nem körülötted forog minden,

Te kicsi, szép, ám könnyen széttaposható virág.



Tessék, még rímelt is :D


15/L

2016. máj. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!