Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek normális ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális ha a pasim lefényképezte egy nő fenekét?

Figyelt kérdés
Nézegettem a pasim telefonját és 2 képre akadtam amin egy nőnek a feneke van. És ezt ő fényképezte és ő küldte a haverjának... Most mit csináljak? Ez mit jelent? Meg is csalhatott már vagy szeret még egyáltalán? Pedig nem érzem hogy rosszul működne a kapcsolatunk ...

2016. máj. 30. 16:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
nem lehet hogy előtted fényképezte őket? :D
2016. máj. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
En tuti kerdore vonnam, de ha azelott tortent mielott osszejotettek volna akkor nem gazos.
2016. máj. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Ez független a kapcsolatotoktól. A fiúk ugyanúgy megnézik és felmérik a lányokat, akár van párkapcsolatuk, akár nincs. Nem kell ebbe többet belelátnod, mint ami. Nem hinném hogy szó lenne megcsalásról.
2016. máj. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ez nem előttem volt 7 hónapja vagyunk együtt és ez egy hónappal ezelőtt készült... de bele lehet gondolni szerintem mert ha megnézte volna oké de hogy képet csinálni róla... pedig még rám féltékenykedik mindig
2016. máj. 30. 16:50
 5/11 anonim ***** válasza:
54%

Nok nok:)

Minek kutattal a telefonjaba?

Volt jogod hozza?

Na latod.

2016. máj. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
54%

Ez teljesen normális dolog, hidd el.

Sőt ha hallanád milyen dolgokról beszélünk amikor nem halljátok...

Ne akarjátok hallani, és hidd el mi sem akarjuk tudni miről beszélgettek a barátnőitekkel.

..és ez így van jól

2016. máj. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
46%
Normális igen, mert más nőnek jobb segge van és jobban örülnél, ha férfi seggét fotózná? Na ugye.
2016. máj. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
42%
Hát én az ő helyében,krvára leszidnálak,mert mi az hogy turkál valaki a telefonomban.
2016. máj. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
87%
ti vagytok a nyomorékok hogy így álltok hozzá. gondolom egy nő sem marad meg mellettetek. szégyen :D
2017. máj. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Hojdák János válasza:
46%
Minek nézegeted a telefonját? Ő is lecsekkol mindig? Kérdezd meg tőle miért történt akkor ha annyira hajt a kiváncsiság
2017. júl. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!