Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek megbocsájtható...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megbocsájtható bűn ha a párom azt hazudta egy másik lánynak hogy nem boldog velem és hogy meghalt az anyja?

Figyelt kérdés

Én elég féltékeny típus vagyok, de nem hisztizni szoktam. Csak szeretem megbeszélni a dolgokat. Tavaly kezdődött mikor sokat dumált egy csajjal, és nekem nem nagyon tetszett hogy amíg én diákmelóba gürizek hogy ő hozzánk költözhessen addig ő más csajjal szórakozik. Ő szó nélkül letiltotta, pedig erre nem kértem. De most kiderült hogy csinált egy másik facet. Igazából ő vallotta be, miután véletlenül találtam ezt azt az előzményekbe. Azt mondta csak unalomból beszél vele, de csak hazugságokat ír. Meg is mutatta nekem az egész beszélgetést. Amibe olyanokat írt hogy neki annyira szar, meghalt az anyja velem se boldog, és még egy rakás más dolgot aminek a fele sem igaz. Egy világ tört össze bennem. És szerinte semmi nem történt. Szerintem viszont még viccből sem szabad olyat mondani hogy meghalt az anyám. Én már nem tudom mit csináljak. Vagy szerintetek is túlreagálom??

18/L


2016. máj. 30. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Igazad van, elég beteges...
2016. máj. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem reagálod túl, ez furcsa és durva..
2016. máj. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Várjunk csak te vgy a csaj és te dolgozol azért hogy ő hozzád költözhessen ? Ő csinál valamit? Vagy csak van
2016. máj. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért kezdel 8 éves gyerekekkel?
2016. máj. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem reagálod túl, nem megbízható, nem hiteles ember. Más dolog azt hazudni, hogy 3 sört ittam, közben meg 6-ot, meg más ilyenekkel "kamuzni". De hát neked kell döntened, ha igazán szereted, akkor a szíved lehet erősebb lesz, mint az eszed.
2016. máj. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!