Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek ciki, ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki, ha egy olyan lánnyal szeretnék összejönni aki alig tud járni egy betegség miatt? Tud járni, csak nem úgy mint mások, mert valami izom betegsége van

Figyelt kérdés
17/F

2016. máj. 31. 19:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereted ez nem akadály. Én lány vagyok és szerintem ez pont nem ciki inkább aranyos. Hajrá! :)
2016. máj. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nekem nagyon tetszik az a lány, szép is. Csak nem tudom hogy mit szólnának ehhez a haverok meg a többiek..
2016. máj. 31. 19:36
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Már miért lenne ciki? :) Nem ez alapján kell megítélni az embereket és jó hogy vannak még olyanok akik elfogadják az ilyen betegséget. Mások véleményével meg nem kell foglalkozni, csak saját boldogságotokkal. Az ciki ha ezt valaki cikinek tartja
2016. máj. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
haver ne többi csíra befolyásoljon sokan már köpnek amint meghallják hogy betegség az hogy még így is járni akarsz vele nem hogy nem ciki hanem még becsülendő is :D
2016. máj. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Jól írták a többiek és tényleg sz*rd le a többiek v(leményét mert te fogsz járni vele nem?
2016. máj. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Na ezt jól meg mindtam remélem tudud mire céloztam
2016. máj. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Több ilyen elfogado ember kene, mint te vagy! :) Ez egyaltalan nem ciki, hanem nagyon aranyos!
2016. máj. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A haverjaidnak akarsz reggel kávét vinni az ágyba vagy a lánynak?
2016. máj. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy ciki! Tiszteletre méltó dolog, hogy ennek ellenére is tetszik neked. Ezt biztosan ő is értékelni fogja.
2016. máj. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
ha csak azért nem akarsz vele járni mert "ciki", akkor jobb is ha hagyod, ne a haverok befolyásoljanak már..ha tetszik a lány, akkor hajrá, ne érdekeljen mások véleménye
2016. máj. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!