Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért nem érdeklődik ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érdeklődik ha együtt vagyunk?

Figyelt kérdés
Szval van egy velem egykorú fiú, aki 8 évig az osztálytársam is volt. Egy faluban lakunk, 2 hónapja kezdtünk írogatni (ő kezdett nekem, mert bejovok neki , meg régen is mindig szerelmes volt belém) , ebben a 2 hónapban többször is "randiztunk" , a csókot már a 2.-on kezdeményezte, de csak 1 hete csattant el az első. Kerdezte tolem, h most akkor együtt vagyunk? Mondom igen. De nekem ez akkor se tiszta, mert alig keres, meg ha keres akkor is csak 1-2 mondatot váltunk. De ő kijelentette h együtt vagyunk. És én ezt NEM érzem. Inkább mint 2 jóbarát. Vagy nekem kéne keresni? De már belefáradtam!!! Nem erdekel, sztem annyira hianyoznék neki akkor keresne. Szerintetek?

2016. jún. 8. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Találkozz vele és beszéljétek meg.
2016. jún. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Találkozok vele, nem arról van szó. Csak akkor megint az lesz, hogy én erőltetem a találkozót is. :( De szerintem ő se tudja mit akar...
2016. jún. 8. 19:15
 3/3 Szöszi_55 ***** válasza:

Szerintem beszéljetek erről. Ha igazán szeretitek egymást,akkor tuti meg tudjátok beszélni. Mond azt,hogy nem érzed a törődését..őszintén..mond el neki..

Vagy az is lehet,hogy össze van zavarodva. És télleg nem tudja ,hogy mit is akar. Az is lehet,hogy őt is talán valami zavarja...kérdezz rá..

2016. jún. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!