Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mivel lepjem meg a baratomat?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lepjem meg a baratomat?

Figyelt kérdés
most leszunk negy eve, de tanacstalan vagyok. Valami nagyoon jo otleteket kerek.

2016. jún. 13. 18:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Latex ruci korbáccsal :D
2016. jún. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha közös dologra gondolsz, akkor csináljatok valami olyat, amit nagyon szerettek vagy régóta szeretnétek kipróbálni (pl.: próbáljatok ki valami új sportot, vagy utazzatok el valahova). Vagy ha kifejezetten neki szeretnél valamit, akkor ha van valami hobbija, akkor vegyél neki valami azzal kapcsolatos dolgot. De szerintem abszolút nyerő az is, ha főzöl neki valami finomat, megvacsiztok, aztán megleped valami szexi szettel és eltöltötök egy kellemes estét. :D
2016. jún. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hat a hobbija igen draga most nekem :) szerintem veszek valami uj fehernemut is, es azzal fogom meglepni. Persze megfozom a kedvencet is :)
2016. jún. 13. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!