Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mar masfel eve egyutt vagyunk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mar masfel eve egyutt vagyunk a baratommal es nagyon osszevesztunk egy hete, de annyira hogy letiltott mindenhonnan nagyon duhos ram es latni se akar. Ennek ellenere szeret, tudom csak nagyon megbantottam es duhos. Mit kene tennem?

Figyelt kérdés
Barmit ami tuti hasznos. Mivel egy suliba jarunk ilyenkor ugy bekultunk ki hogy odamentem hozza es elobe beszeltunk, ha neten irtam neki az sose segitett csak elobe. De elhivni talalkozni nem tudom mert letiltott es nem is akarnam mert annyira nem akar latni hogy nem menne bele. Attol is felek hogy ha beallitok hozza akkor elzavar vagy ki se jon, nem tudom mitevo legyek.
2016. jún. 25. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit csináltál?
2016. jún. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Felhívod telefonon.
2016. jún. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Zero the hero ***** válasza:
Ha szeret ahogy állítod akkor úgy is keresni fog valahogy
2016. jún. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kölykök.
2016. jún. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kedves masodik valaszolo: letiltotta a telefonszamom

Kedves negyedik: egyreszt nem kerdeztem minek tartasz, masreszt pedig 19eves vagyok:)

Meg mindig semmi otletem mit tehetnek

Egyebkent nem szeretnem elmondani mit csinaltam de nem is az a szamottevo hanem hogy mit kene tennem ezek utan.?

2016. jún. 25. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!