Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » SOS! Ha szerelmes vagy, akkor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Ha szerelmes vagy, akkor feszélyezve vagy pont hogy feszélyezetlenül érzed magad a másik fél társaságában?

Figyelt kérdés

Az ember általában feszengősebb ilyenkor nem?

Nekem (17L) azt mondta a lehendő barátom(?), aki 21, hogy azért szeret velem lenni, mert az èn társaságomban felszabadult, mások előtt pedig feszeng. Ez mi?? Ennyi vagyok csak neki? Nem tudom mit gondoljak.



2016. júl. 3. 11:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az elején amikor, még nem tudom hogy az érzelmeim viszonozva vannak e akkor nagyon feszélyezett vagyok. Keresem a társaságát az illetőnek, de félek is nagyon. Amikor tudom vagy legalábbis azt hiszem hogy az illetőnek tetszem akkor feszélyezetlen vagyok, amikor meg sok ideje vagyunk együtt akkor végképp nincs semmi gátlás a másik iránt. 19l
2016. júl. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A nap elején migrénem lett már.

Azért mondja azt, hogy veled felszabadult, mert tudja, hogy te elfogadod úgy, ahogy van, és ne

2016. júl. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tehát ezt pozitívan is értelmezhetem? Köszi!:)
2016. júl. 3. 11:51
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, elküldtem előbb. Szóval... Nem kell megjátszania a tökéletes, mert valszeg a barátod úgy gondolja, h tökéletesnek kell lennie. De veled jól érzi magát, érzi, hogy szereted, és ettől felengedett.
2016. júl. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az elején igen, utána nem, egyszerű.
2016. júl. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt csak pozitívan értelmezheted, az ember általában minél közelebb áll valakihez, annál jobban bízik benne, érzi hogy az illető elfogadja, ezért mer önmaga lenni. A srác gyakorlatilag azt mondta hogy "bízom benned, közelebb állsz hozzám mint mások, tudom hogy elfogadsz akármilyen béna/hülye vagyok, ezért nem félek megmutatni milyen vagyok amikor elengedem magam és nem cenzúrázom magam olyan szigorúan mint nagyobb társaságok előtt", csak kevésbé túlmagyarázva.

Nem tudom hogy miből gondolod hogy össze fogtok jönni, biztos van alapja, de minimum nagyon bizalmas viszonyban vagytok és ezt ő is érzi. 18L

2016. júl. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!