Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 13 éves vagyok az osztályból...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 éves vagyok az osztályból minden lánynak van barátja és azt mondják hogy már nekem is kéne, mit csináljak?

Figyelt kérdés
fiúk lányok egyaránt
2016. júl. 3. 18:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
32%
Szia, szerintem hagyd, legyél egyedi, büszke szingli
2016. júl. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem is hagyd..
2016. júl. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne veluk foglalkozz!!!

Lehet hogy neked akkor lesz amikor nekik nem mert szakítanak stb...

Várj az igazira ne ilyen 1-2 hetesekre ;)

2016. júl. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 October15 ***** válasza:
100%
Nagy ívben tegyél rá? Példának okáért.
2016. júl. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én is 13 éves vagyok. Szerintem ne halgass rájuk. Ha majd úgy érzed, hogy szeretnél magadnak egy barátot akkor jó. De miattuk ne csinálj olyat, amit amúgy nem szeretnèl.
2016. júl. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ök mondják, hogy neked mi kéne? Nagyon jo! Ráadásul te még hallgatsz is rájuk. Azt is megmondták már, hogy minek tanulj, meg mikor, hány gyereket szülj?
2016. júl. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ne akarj hasonlítani másokra :D 13 évesen azt sem tudják,hogy mit csináljanak...igen és ezt egy 15 éves mondja..de nekem még nem is kell barátnő mert nem nagyon tudnék vele még foglalkozni és engem is csesztek már le emiatt,hogy "dikkmá nincsen csaja more" de leszarom 15/F
2016. júl. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Irj ki meg egy par ilyen kerdest, es a pedofilok siman megtalalnak :) vagy talan nem is tudsz rola, hogy mar megtalaltak...
2016. júl. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Szard le őket... Legnagyobb hulyeség lenne osszejonni valakivel, akibe nem is vagy igazan szerelmes, csak azert hogy legyen valakid. Most oszinten. Szerinted egyutt lesznek meg ezek a parok 10 ev mulva... Vagy az altalanos utan.. Ugyan mar.. Mielott osszejonnel valakivel ismerd meg, es csak olyannal, akit tenyleg szeretsz.. Es ne azert mert a lanyok az osztalyodbol azt mondjak. Az regen rossz. Szoval legy buszke ra, hogy te nem mondasz igent az elso fiunak aki szembejon az utcan. Hidd el, A fiuk jobban fognak tisztelni. Lehet hogy azt latod, h aki konnyen odaadja magat annak lesz baratja, de nem. Hosszutavon ez nem mukodik. 😊
2016. júl. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
9. En vagyok 13/L
2016. júl. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!