Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Jogos a kiakadásom? (F)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a kiakadásom? (F)

Figyelt kérdés

Barátnőmnek miután felébredek, mindig írok Messengeren attól függetlenül hogy fent van-e vagy sem egy jó reggeltet, és jól aludt-e stb..

Van nap, hogy ő előbb fent van, de ő semmi ilyet nem ír.. megvár, és egy sziával köszön.. olyan közömbös..

Kb. sose ír nekem magától, megvárja míg én írok..

SMS-ekkel is ez a helyzet... magától sosem írna...

Jogosan akadok ki?



2016. júl. 17. 19:23
1 2
 1/17 October15 ***** válasza:
87%

Pffff.. Fenrir-san onegaishimasu....

Nem, ez egy merő fszság.

2016. júl. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Próbáltál vele beszélni arról hogy ez téged zavar?

Az is lehet hogy azért nem ír magától mert úgy van vele, hogy te úgy is írsz. Esetleg megpróbálhatnád kevesebbszer keresni. De elsőnek azt ajánlom hogy inkább próbálj vele kettesben beszélni erről.

2016. júl. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 zóna_pocok ***** válasza:
Eloben is szotlanabb es semleges? Mert akkor baj van, egyebkent nincs. De hat beszeld meg vele, o biztos jobban ismeri magat mint mi :D
2016. júl. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 October15 ***** válasza:
100%
2.: vagy az is lehet, hogy a barátnője nem totál retardált és nincs beszpódva az FB-be meg a szájbaretardált telefonjába ami okosabb mint az aki vette.. XD Abszolúte jó pont.
2016. júl. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
#4 Olyan jó hogy most ezt nem nekem kellett lefirkantsam *-* Gondoltam egyszer aranyos leszek, és megérte. Második voltam~
2016. júl. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Talán nem messengeren éli az életét.
2016. júl. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Én sem ott élem, de zavaró tud lenni, hogy semmilyen formában nem viszonozza a kedvességem, törődésem.
2016. júl. 17. 19:45
 8/17 October15 ***** válasza:
100%
Tudod mi tud még zavaró lenni? Ha minden reggel azzal kell kezdenem, hogy válaszolgassak tök fölösleges dolgokra.. Ha annyira marha kedves akarsz lenni akkor talán ne fckn FB-n tedd a szépet. :D
2016. júl. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Örülök hogy vaktából megmondtad, hogy nem vagyok vele élőben kedves, nem éreztetem vele, hogy szeretem, nem lepem meg őt és nem bókolok...
2016. júl. 17. 19:51
 10/17 anonim ***** válasza:
Október 15 túl őszinte😄😅
2016. júl. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!