Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Egy idegen srác vette el a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy idegen srác vette el a barátnőm szüzességét. Jogosan kívánom a lehető legrosszabb életet neki?

Figyelt kérdés

Én 24 vagyok, a volt barátnőm 23. 3 évig voltunk együtt távkapcsolatban, kb. 1-2 havonta találkoztunk teljes hétvégékre, illetve nyáron is együtt nyaraltunk mindig. Tudnotok kell, hogy szűzen kerültünk össze (akkor 19 voltam), de végig úgy éreztem, hogy csak én teszek az ügyben, hogy ez változzon - mindig elutasított valamilyen formában, mintha nem is érdekelte volna az egész dolog. És nevezzetek szánalmasnak, de egy behatoláson kívül soha egy rendes szex nem esett meg közöttünk. Én persze iszonyú szerelmes voltam, ezért folyamatosan elhittem a szövegeit, hogy nem áll még készen, és vártam. Végül ezért is mentünk szét, mert teljesen kiégtem mellette.


Azóta 2 év telt el, viszont naponta beszéltünk valamilyen formában, "barátok" maradtunk. Amikor itt volt, én bár már igyekeztem őt elfelejteni minden téren, néha még így is próbálkoztam nála, persze továbbra sem történt semmi, miközben folyamatosan hallgattam, hogy neki biztos valami baja van, mert nem tud rendesen "feloldódni".


Nemrég kétségbeesetten hívott, hogy egy albérlőtársa "zaklatja", bántja őt folyamatosan zavakkal, mit csináljon. Hát, legjbob tudásom szerint válaszoltam, többször felajánlottam neki, hogy lemegyek néhány megyével arrébb, és helyreteszem a gyereket, de ezt sohasem akarta. Aztán a probléma hirtelen megoldódott, nem is hallottam jó ideig a sztoriról. Amikor aztán legutóbb itt volt, töredelmesen bevallotta, hogy hát ő lefeküdt a gyerekkel, és végre fel tudott oldódni... Én abban a helyzetben nem is tudtam mit reagálni, de azóta úgy megutáltam, mint még soha senkit, pedig alapvetően kedvelem az embereket, könnyen meg is bocsátok.


Igen, jól tudom, hogy 2 év telt el, mit vártam, stb...de mégis iszonyú sz.ar érzés volt ezt végighallgatni, mégpedig egy okból - ha velem 3 évig nem volt képes a testi együttlétre, egy idegennel, aki ráadásul semmit nem tett érte, csak sértegette, bántotta - vele miért?.. Komolyan mondom, nem értem a nőket...mitől van ez? Nem lenne bajom, ha legalább egy komoly kapcsolatban tette volna ezt, de ilyen módon, mint egy r.ibanc? Persze nem beszélek vele, most meg kétségbeesett üzeneteket írogat, én meg gyűlölöm őt, és ez nem is hiszem, hogy a közeljövőben változni fog - de vajon jogosan?


2016. júl. 26. 19:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
85%
Há b***d m*g ez k***a egy helyzet. Az a helyzet hogy csőbe húztak csak játszadozott veled de utána már többet érez mint hitte volna csak barátként gondol rád a kapcsolatban azt sem hitte.
2016. júl. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
59%

Őrjítsd meg!


Húzd le róla a bugyid ,mond ,hogy teljesen megbocsájtottál neki és megérted...Közbe meg a qwa anyját ,a kis ri.bancnak.

Feküdj le vele ,közbe hancúrozz más lányokkal bűntudat nélkül. És amikor kiélted magad és még úgy látod ,hogy a kezedben van mond meg neki ,hogy ő egy kis kur.va és mindig az lesz ,ha így folytatja. Csak egy kis ürítő csészének voltál neki jó és ennyi. Oltsd le. (én a helyedbe ,még le is köpném)


Ennyi.

2016. júl. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
93%

A legjobbat teszed amit tehetsz,leszarod.

Az hogy jogos e? azt igazából te döntöd el,te voltál a mellőzött barátja.bár mivel nem voltatok kapcsiban....de akkor minek mondtael?

Szerintem te olyan helyzetben voltál mint én. Nem kellesz a csajnak de mégis szüksége van a rajongásodra, arra hogy ott legyél neki ha a lekét kell nyalogatni.

A szakítás után nem kellet volna vele naponta beszélni...

2016. júl. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem valamennyire jogosan vagy kiakadva, mégis csak 3 év volt az életedből és az ő életéből is...
2016. júl. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
94%

Jogos a haragod, ő abszolút nem volt egyenes, nem volt gerinces - mert ezt lehetett volna gerinces módon is kommunikálni, mondjuk ha kimondja kerek perec, hogy X okból egyszerűen nem működik, nem vonzódik hozzád. Jogosan haragszol rá, és nem a szex miatt, hanem azért, mert érzelmileg átvert, "húzta az agyad", miközben esze ágában nem volt veled komolyabb kapcsolatot ápolni. Csak "elvolt" veled, így távolról.

Viszont az, hogy valakivel lefeküdt, attól még nem lesz ribi. Egy hancúrtól még senki nem lesz riboid. Ha minden este más farkát szlopálná, akkor az lenne, de jelen esetben egyszerűen csak volt egy kalandja, ennyi.

Ha meg neki az ilyen kell... akkor legyen vele "boldog". Tudod, nem mindenkinek való a normális, kiegyensúlyozott, harmonikus kapcsolat. Ha neki az a farok kell, akinek a gazdája csak megalázza, akkor tessék, megkapta. Ő fog majd 5 év múlva sírni, hogy senkinek nem kell, meg nem volt rendes kapcsolata, meg csak megalázzák, stb. Neked meg lesz egy normális barátnőd, nem egy olyan, aki csak hülyít, aki tapló vele, annak meg zsigerből szétteszi a lábát. Hanem egy normális. Te boldog leszel, ő meg nem. Hagyd a fenébe őt, tiltsd le, felejtsd el, oldja meg ő a saját helyzetét.

2016. júl. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
97%

"Viszont az, hogy valakivel lefeküdt, attól még nem lesz ribi."


Hát persze ,mert ő érzelmileg bäszogathatja ,de ő viszont nem bäszhatja. Persze ez tök jogos...

2016. júl. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, segítettetek tisztábban látni. Mindenkinek ment a zöld pacsi!
2016. júl. 26. 20:27
 8/21 anonim ***** válasza:
22%

Jogos teljesen, meg örök tanulság.

Vagy nem érdemes finomkodni, meg kérdezni, hogy mikor lenne rá készen. Hanem fokozatosan haladni kell előre, ha netán ellenkezne, akkor szavakkal nyugtatod, hogy nyugi, nem lesz semmi olyan, de közben csinálod tovább.. és nem tudnak ellenállni. :)

2016. júl. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
96%
Ne haragudj, de ha egyszer szakítottatok, akkor nem mindegy mit csinál? Felnőtt nő, tud döntéseket hozni.
2016. júl. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Még annyi, hogy lehet, hogy most rendkívül szarul esik ez az egész, de túl kell lépned rajta. Nem ő az egyetlen nő a világon, majd találsz jobbat :)
2016. júl. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!