Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek milyen ez a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen ez a kapcsolat? Hogy látjatok sokáig együtt fogunk maradni? Mit kéne tennem, változtatnom?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és 9 hónapja vagyok együtt a barátommal. A 7dik hónapig egész jól megvoltunk de aztán eléggé megromlott a kapcsolatunk. Mostanában minden kis apróságon összeveszünk. Általában mindig miattam van ez. Most ősztől megyek gimibe azt mondta fél hogy megfogom csalni, mivel ő a szomszédos városban lakik 8 km. Még nem feküdtem le vele, azonkivül minden volt de az még nem. Mostanában olyanokat álmodok hogy megcsalom meg hogy szakitunk. Sokan mondták hogy még nem kellett volna lekomolyodnom ilyen hamar, még kéne éljem az életem. Én szeretem látom hogy ő is hisz annyi mindent megtett értem. De nekem nagyon fajna ha elkéna válnunk egymástól de mostanában mintha minden olyan szürke lenne a kapcsolatunkban.Segitsetek adjatok tanácsot kétlek szépen.

2016. júl. 28. 12:55
 1/6 anonim ***** válasza:

"Még nem feküdtem le vele, azonkivül minden volt de az még nem. "

Akkor gondolom szoptál ő meg kinyalt...

Gratulálok, 15 éves gyerek létedre egy hülye kis pi.csa vagy. :)


Fél,hogy meg fogod csalni.Nem bízik benned.... Innentől kezdve felesleges ez az egész...


Ezen nincs változtatni.

2016. júl. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én is 15 éves vagyok és nekem is van barátom..

December óta ismerem..Áprilisban jöttünk össze..😃

Viszont..márciusban nagyon gyakoriak voltak a veszekedéseink..szinte minden héten összekaptunk valami hihetetlenül pici dolgon..már majdnem úgyvolt hogy hagyjuk az egészet..úgy sem fog menni..

Majd rájöttem hogy változnom kell..és úgy gondolom hogy valamennyire sikerült is hiszen azóta szinte nem is szoktunk veszekedni!

És egyébként ő is most kezdi az új iskolát és én is..

De nem félünk attól hogy megcsaljuk egymást hiszen bízunk egymásban!

Tehát! Próbáljátok meg megbeszélni a dolgokat..hogy mi miatt vannak a veszekedések..ha kell akkor próbálj meg változni! 😞

És arról is beszélgessetek hogy neked nem kell senki más rajta kívűl!! 😉

írok privátban is egy üzenetet! ;)

2016. júl. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

#2: Szóval azt javaslod,hogy maradjon egy olyan srác mellett, aki annyira megbízik a barátnőjében, hogy amiatt retteg,hogy megfogja csalni?

Egy ilyen embert ott kell hagyni a pi.csába.....

A kapcsolat alapja a bizalom, ez már nincs meg, innentől kezdve nincs mit megbeszélni. A bizalom nem megbeszélés kérdése.

2016. júl. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy igazad van kedves 3.😞
2016. júl. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

kosznom szepen a valaszokat!! megfogjuk oldani ezt az egeszet, megbeszeljuk.

az 1-es valaszolonak pedig azt uzenem hogy megkene valogatnia a szavait nem irtam le sehova sem hogy (en lesz*ptam vagy ő ki*alt) ilyen nem volt, szoval nem kell olyanokat feltetelzni amirol foglmad sincs csak sajnalni tulak hogy nem tudsz ertelmes valaszokat adni!es azt mondod hogy egy hulye pi*a vagyok mikor meg csak nem is ismersz sejtelmed sincs ki vagyok !!

2016. júl. 28. 13:41
 6/6 anonim ***** válasza:

#5: Ha azt írtad,hogy szexen kívül minden volt, akkor jogosan gondolhatja bárki,hogy már petting volt.....Rosszul fogalmazol..

Egyébként mit szeretnél vele megbeszélni? Nem bízik benned, hahó! Egy beszélgetéstől sem fog benned bízni,max. azt mondja,hogy "Jó, oké, sajnálom"

De ha ilyen eszébe jut,hogy te meg fogod csalni, akkor vége a bizalomnak.

2016. júl. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!