Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti járnátok olyan fiúval/lánny...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti járnátok olyan fiúval/lánnyal, aki nem tetszik nektek?

Figyelt kérdés

Azok a pasik akik tetszenek nekem, és akikbe úgy érzem igazán bele tudnék szeretni, azokat én vagy nem érdeklem igazán, vagy más érdekli őket, vagy csak megfektetni akarnának. Eléggé el vagyok emiatt keseredve, mert csalódtam már párszor emiatt, mikor valaki nagyon megfogott a külsejével, de egyébként csak szórakozott velem, és rájöttem, hogy az olyan személyeket pedig "nem vettem észre", akiket igazán érdekeltem. Mégpedig azért nem, mert azok a srácok akiken látom hogy megbecsülnének, egyik sem tetszik külsőre, sőt, egyáltalán nem érzek vonzalmat irántuk, mégis ők azok akik igazán törődnének velem.

Van is egy srác aki már kb 2 éve próbálkozik nálam, de én mindig elutasító voltam vele, viszont nagyon jól szoktam érezni magam vele, de csak úgy tudtam rá tekinteni mindig is, mint egy barátra, mert egyszerűen a külseje miatt nem éreztem azt a vonzalmat, amit kellene. De ő hiába tudja hogy én csak barátként tekintek rá, látom rajta hogy mindig ott van benne a remény, hogy összejövök vele. Rendes srác, de nem tudok rá férfiként tekinteni, csak mint egy haverra. Viszont egyre jobban tapasztalom, hogy azok a srácok akik vonzóak számomra kb semmibe se vesznek. Pedig sokak szerint nem vagyok csúnya, csak egyszerűen a helyes srácok komolytalanok, vagy már mind foglaltak.


Érdemes lenne megpróbálnom a sráccal a dolgot, vagy úgysem alakulna ki bennem a szerelem később sem? Nagyon vágyom már egy igazi kapcsolatra, ahol megbecsülnek, de azt látom hogy akivel eltudnám képzelni azt hogy együtt legyünk, azt egyszerűen nem érdeklem.


Próbáljam meg azzal a sráccal a dolgot? Ti voltatok már így, hogy adtatok esélyt olyannak, aki egyáltalán nem jött be külsőre? Mi lett belőle?


Vagy inkább várjak, hátha találok majd olyat, akivel kölcsönösen érdeklődni fogunk egymás iránt? Végül is fiatal vagyok még.


De annyian mondják hogy nem a külső a legfontosabb.. De nem tudom hogy mennyire működne nekem a kapcsolat egy olyan személlyel, aki küsőre egyáltalán nem jön be.


Nektek mik a tapasztalataitok?


18/L



2016. aug. 10. 22:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen, én járnék, ha lenne ami megfogna. 20/F
2016. aug. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
44%
Én csak olyannal járnék, aki nem néz ki jobban mint én. :D
2016. aug. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
Aki külsőre nem fog meg, azzal nem járnék.
2016. aug. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Én csak abba tudok beleszeretni, akihez vonzódom is. Úgyhogy ha semmi vonzalmat nem érzek, akkor képtelen lennék együtt lenni az adott férfivel.
2016. aug. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát. En ha egyatalan semmi vonzalmat nem éreznék akkor én nem járnék vele. Úgy a kapcsolat azon része pl a nemi élet lehet nem lenne kellemes.. Tapasztalat.. Ha nem vonzodsz hozza egyatalan,szerintem nagyon gondold át. 18/L
2016. aug. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 striga ***** válasza:
90%
Attól, hogy tetszik valakinek a belsője, jól megvagyunk meg minden, az nem azt jelenti, hogy összejönnék vele, ha a külsője nem fog meg. Nincs vonzalom, akkor az egészet cseszheted. Nem jó arra sem bízni, hogy: Á, majd az idő megoldja, biztos idővel megtetszik vagy megszeretem. Ott kell legyen egyből a külső-belső vonzalom egyaránt. Azzal nyugtatom magamat én is, hogy még fiatalok vagyunk, van még időnk, de nekem sem esne már rosszul a szerelem :D 19/L
2016. aug. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
Nekem szükségem van egy jól működő kapcsolathoz arra, hogy jól nézzen ki, tetsszen a partnerem. Természetesen a belső mellett. Tehát én nem tudnék úgy kapcsolatban lenni, hogy nem tetszik a partnerem, csak a belsője passzol. :)
2016. aug. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Hát köszönöm a válaszokat! :)

Akkor várok, nincs mit tenni, egyszer remélem találok olyat, akiben úgy érzem hogy meg lesz minden, ami nekem kell, és ő is így fog érezni irántam. De jó lenne...:)

2016. aug. 11. 01:31
 9/11 anonim válasza:
K. J.?
2016. aug. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

szerintem fontos a külső vonazlom is, de az is igaz, hogy nem a külső a legfontosabb. azt már te is megtapasztaltad, hogy ha valakinek csak a külseje tetszik, a belső tulajdonságai viszont nincsenek rendben/összhangban, akkor abból sok jó nem származik. valószínűleg ez fordítva is igaz. ha csak a belső tulajdonságaival jössz ki jól és a külseje taszít, akkor ugyanúgy rossz lesz - vagy nem ugyanúgy, hanem máshogy, de a lényeg, hogy nem fog jól működni.


sokan csak az első látásra szerelemben hisznek, viszont a vonzalom kialakulhat menet közben is és ha érzelmileg vonzódsz valakihez, akkor a külsejét is máshogy látod.

én jártam már úgy, hogy valaki meg se fordult a fejemben, hogy tetszik, aztán mikor sok időt töltöttünk együtt, egy idő után szépen beleszerettem és ki se tudtam verni a fejemből. nem biztos, hogy ez mindenkivel megesik, de előfordulhat és nem érdemes teljesen elvetni a lehetőségét. a legtöbb ismerkedésnél a túlzott elvárások és az elkapkodott ítélkezés okoz gondot. elsőre nem tűnik tökéletesnek és már le is mondunk a másikról. ahelyett, hogy időt adnánk, hogy kialakulhasson valami. nyilván, ha kizárt, hogy működjön, akkor nem szabad erőltetni. de ha nem vagy elsőre oda valakiért, de jól köjöttök, akkor szerintem érdemes lehet időt adni és majd kiderül, hogy mi lesz belőle. egy jó barátság is érték lehet, ha meg több lesz, akkor mégjobb.


szerintem kapcsolatba ne ugorj így bele, mert azzal mindkettőtöket becsapnád és úgy biztosan tévedésnek bizonyulna. viszont esélyt és időt adhatsz a srcának, hogy közelebb kerüljetek egymáshoz. ismerkedjetek, barátkozzatok, szervezzetek közös programokat, érezzétek jól magatokat együtt, aztán majd kiderül, hogy te is beleszeretsz-e, vagy nem.

nehéz helyzet, mert ha ő már vonzódik hozzád, vagy akár szerelmes, akkor ezzel mindenképpen táplálod a reményeit és lehet, hogy ezzel is felülteted. talán érdemes megmondani, hogy részedről nincs több, de akadálya nincs, hogy megpróbáljatok esélyt adni a dolognak. innentől meg minden azon múlik, hogyan sikerül mindkettőtöknek kezelni ezt a helyzetet.

2016. aug. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!