Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Most akkor csak várjak, vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor csak várjak, vagy engedjem el?

Figyelt kérdés
A barátnőm azt mondja h idő kell neki, mert nem tudja h megszokásbol vagyunk együtt vagy nem, azt mondja nekem h szeret de ugy érzi el mult a szerelem,, itt munkát is kerestem h vele lehessek.. kb 1 éve hozzá költöztem, mert 250km lakom, és nem Magyarországon lakik, ha nem SK-ban.. nem akarom elvesziteni, azt mondja h nem egész 2 honapja érzi ezt, és nem tudja h mi ez, mert volt h elmult neki ez az érzés de vissza tért, lehet h dolgozik most nyáron és 13orákat melozik alig találkozunk azota mert ha itthon can én dolgozok de ha délutános vagyok nem találkozunk mert éjfélkor érek haza és ő már alszik.. lehet h ez miatt érzi ezt? A tompulást vagy nem tudom.. ő 17\Nlesz pár nap mulva én 22F, előre is köszi 1év 8 hóbapja vagyunk együtt

2016. aug. 16. 18:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
csinálj neki valami programot, éreztesd hogy törődsz vele, dícsérd meg. Idézd fel milyen volt a kapcsolat eleje és próbáld azt a "feelinget" visszahozni. Ha nem megy Engedd el :/
2016. aug. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
az kicsit nehéz mert eleinte 2 hetente találkoztun vagy 3, amikor végeztem sulival oda mentem melot keresni h vele lehessek, de azt csináltam egész hétvégén, és ha én nem kérdezek rá ki tudja h meddig nem mondta volna el, :(
2016. aug. 16. 20:14
 3/19 anonim ***** válasza:
Ha már azt mondja, hogy idő kell neki nem jelent túlzottan jót sajna.De viszont mivel elég ""rég"" óta együtt vagytok szerintem érdemes még próbálkozni.Ha alig találkoztok és ezelőtt mindig együtt voltatok, akkor valoszínűleg ezért távolodott el tőled érzelmileg. Lepd meg virággal egy aranyos üzivel szervezz vmi romantikus programot :)
2016. aug. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
Ugyan ezen vagyok túl én is. Mi is 1 év és 8 hónapot voltunk együtt. Ha már a bizonytalan az érzéseivel kapcsolatban az tényleg nem jó. Ne a megszokás tartsa össze a kapcsolatotokat mert akkor nem lesztek boldogok. Próbáld meg hogy jobban odafigyelsz rá de ha nem megy és még mindig ezt érzi majd akkor engedd el inkább.
2016. aug. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
egy szerüen elege lett és egyedül akar lenni, de sajnos el mondta h a munkahelyén éedekli egy csávo 31éves, azt mondta h nem akart tőle semmit még ő se tudja h miért érdekli, de azt mondja h nem ő az oka ennek az egésznek..
2016. aug. 18. 13:31
 6/19 anonim válasza:
Ez az amit nem tudsz befolyásolni. Ha elkezdeted érdeklődi valaki után akkor ez már egy jele lehet annak hogy nem úgy viszonyul hozzád. 17 évesen meg lehet hogy még élni is szeretni egy kicsit. Próbálj meg vele figyelmesebb lenni beszélgetni vele mindenről lepd meg valami amit régen csináltatok. Ha ez se akkor inkább engedd. 22 évesen még előtted áll egy csomó minden és találhatsz másik lányt is.
2016. aug. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
és mi van ha rájön később h még ia szeret és velem akar lenni?? mert én nem tudom hh felejthetném el mert nagyon szeretem folíton gyomoridegen van és sírogőrcsök jönnek rá..:((
2016. aug. 19. 09:34
 8/19 anonim válasza:
Egy lány sem ér annyit hogy tönkre tedd magad miatta. Rá jött akkor így járt jobbat érdemelsz mint azt hogy szenvedj. Sok hal van a tengerbe és százszor jobbak akik tudják értékelni azt amit teszel értük.
2016. aug. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
de ez se volt elég h elhagytam az otthon barátaim ? és csak érte
2016. aug. 19. 11:26
 10/19 anonim válasza:
E
2016. aug. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!