Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok! Ez most cinizmus...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ez most cinizmus volt, illetve ezt sértésnek szánták velem kapcsolatban? Fontos. Több lent.

Figyelt kérdés

3-napja, hogy megismerkedtem egy lánnyal, akit nagyon megkedveltem.. Minden jól alakult eddig, addig, amíg a barátnőm el nem küldött egy rólam szóló beszélgetést az ismerősömnek... persze az ismerősöm lementette a beszélgetést és átküldte... Ezt a barátnőm, aki állítólag annyira szeret, jól látom, hogy cinikus velem szemben?.... :( Én ezt akárhogyan olvasom, úgy látom, hogy sértegetett...... :( 20/F Beszélgetés..


[link]


A barátnőmnek kisatíroztam a képét, így leszűrhető, hogy melyik is a beszélgetésben..



2016. aug. 20. 15:52
 1/7 A kérdező kommentje:
A mi beszélgetésünket küldte át, amit neki írtam privátban.. Marha jól esett, hogy elküldte az ismerősömnek az alábbi kijelentéssel..
2016. aug. 20. 15:54
 2/7 anonim ***** válasza:
Kezdjük azzal a történetet h egy őszinte ember nem küldözgeti át a bizalmas beszélgetéseket a haveri körének.Ez a csaj szerintem nem vesz téged komolyan,csak szórakozik veled/rajtad a haverjaival együtt akiknek tuti h mindenféle rossznak el mond a téged a hátad mögött.Ez a csaj azért küldte át a beszélgetéseteket a haverjának hogy téged megalázzon és le égessen előttük.De te sem lehetsz nála sokkal különb mert ő csak a haverjai előtt égetett le téged a bizalmas beszélgetések küldözgetésével te viszont azzal h a beszélgetést ide fel töltötted az egész ország előtt be égetted a csajt.Mert az ő körlevelét csak a haverjaitok olvassák a gyakori kérdéseket meg az egész ország.Akkor most szerinted ki a cinikusabb ő aki a haverok előtt járatott le téged vagy te aki az egész ország előtt égetted be ezt a csajt de nagyon csúnyán.Arról nem is beszélve h a közösségi oldalakon erre a beszélgetésre simán rá tudnak keresni a nem kiretusált kép alapján és akár zaklathatnak is bennetek mivel olyan dolgot tettél közszemlére egész Magyar ország elé ami egy elítélendő dolog.Úgy h ne csodálkozz se te se a barátnőd azon ha durva üzenetekkel fognak vad idegenek bombázni.
2016. aug. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Hát figyelj, három napja ismered , de gyakorlatilag teljesen átadtad magad neki, ez nekem is furcsa lenne ... Szerintem sok vagy neki , azért mutatta meg valakinek. ( Bár akkor sem szép dolog )

Ellenben Ti hárman most körbe körbe küldözgetitek az egészet... Azért a helyedben erről is elgondolkoznék ...

2016. aug. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja azt még el felejtettem hozzá tenni h ebből akár rendőrségi ügyed is lehet mivel egy bizalmas beszélgetést tettél közszemlére az egész ország előtt feltételezem mindezt úgy h nem kérted hozzá a csaj engedélyét vagyis az ő tudta és engedélye nélkül töltötted ide fel ezt a bizalmas beszélgetést ami bizalmas okiratokkal való visszaélés vétségét jelenti rendőri nyelven ami miatt akár a sértett vagyis a nőci akit ország világ előtt megaláztál fel is jelenthet téged és ebből komoly rendőrségi ügyed is lehet.Rendőrségi körökben mozgok szal ismerem a törvényt és ha nem szeretnéd megütni a bokádat szerintem töröld ki a feltöltött linket és inkább a saját szavaiddal írd le ezt a kis történetet.
2016. aug. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 piriiiii ***** válasza:
100%
Milyen barátnő, milyen ismerős, milyen csaj? Mi van?
2016. aug. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
46%
Az első és a 3.hozzá szóló vok.Azt még hozzá kell tennem h ezzel nem csak magadnak okozhatsz rendőrségi ügyet hanem annak az ismerősödnek is aki vissza küldte neked amit a csaj rólad írt.Lehet h ez az illető jó indulatból küldte neked át a beszélgetést h fel nyissa a szemedet te meg ország világ elé kirakod szarba keverve magadat is a csajt is jól leégetve meg a havert is aki vissza küldte neked
2016. aug. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
bocs az első és 4.hozzá szóló vok
2016. aug. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!