Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van itt olyan akinek még soha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan akinek még soha nem volt semmilyen párkapcsolata? Hány évesek vagytok?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsiságból kérdezem, mert mindig csak olyan kérdések vannak hogy kinek mikor volt az első. Nekem sem volt még soha például, de úgy érzem az én koromban ez már talán elég ritkának számít.



19/F



#párkapcsolat #Battlefield4Remix-RunThisTown Rihanna[HD-HQ]
2016. szept. 2. 17:33
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
0%
nekem volt
2016. szept. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Van. Én. Egy hónap múlva leszek 14, de még nem is szeretnék kapcsolatot, tanulni szeretnék, és úgysem találok pont nekem megfelelőt. Ráadásul általában kiidegelem az embereket. :)
2016. szept. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Jelen. 15/f
2016. szept. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
Szerintem nem ritka. Manapsàg sajnos mar 14 evesen elik a gyerekek a szexualis eletuket es inkabb ez a gaz. Szerintem az embernek akkor legyen parja ha erzelmileg is erett hozza. Ha igazi szerelmet szeretne valaki aki lelki tars is lehet annak megeri varnia mert biztos eljon. Nyitottnak kell lenni es kapcsolatokat epiten,ebbol aztan kesobb lehet kapcsolat ha az ember masokt jobban megismer. En szemely szerint becsulom azt az embert akinek inkabb kesobb van parja de az igazi szerelembol van.
2016. szept. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
31%

Egyáltalán nem számít ritkának, habár sokan ezt hiszik.


Sokan csak 20+ évesen kezdenek el ilyen dolgokkal foglalkozni. Na, ezek az értelmes emberek. Természetesen nem ítélem el azokat sem, akik 17-18 évesen kezdik, bár ott a többségnek még volna hová fejlődnie szellemileg.


Akik ez alatt vannak korban, azok szerintem megvetendőek és undorítóak (főleg ha gyakran váltják a partnert - de akik ekkor találja meg a jövőbeli állandó párjukat, azokra még csak-csak áldásom - 1000ből 1)

2016. szept. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Tanácstalan Lány ***** válasza:
Igen:/ De alakul viszont nem vagyok biztos benne.
2016. szept. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Nekem se volt még, bár többnyire nekem a körülmények miatt. 17/F
2016. szept. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Van :D

17F

2016. szept. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Nem volt sosem. Bár pár napja még esélyesnek tartottam (és a srác is) hogy legyen, de ma már (bizonyos megváltozott körülmények miatt ami alatt hát a sulit értem...) azt gondolom továbbra is a szinglik táborát erősíthetem még egy darabig :(
2016. szept. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Jelen. 16/l
2016. szept. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!