Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátom fel akar szerintem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom fel akar szerintem hízlalni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nos a helyzet az hogy 17 éves vagyok és a barátom 19 éves. Már együtt vagyunk több mint 3 éve és nagyon szeretjük egymást. Mindigis furcsáltam hogy annyira fontosnak tartja hogy egyek és sosem hagyott étel vagy édesség nélkül. Iskola előtt mindig elrejtett pár édességet a táskámban hogy meglepjen :)

Nos 3 éve voltam 45 kiló mikor összejöttünk. A gondok most az elmúlt évben történtek ugyanis mostanában kezdett el úgy igazán ételt pakolni körém és főzött meg minden én meg nem akartam bunkó lenni hogy nem eszek belőle vagy otthagyom amit szeretettel csinált meg de egy nap ráállok a mérlegre és... Hát nagyon meglepődtem. Tudtam hogy híztam mert már bele se fértem a megszokott nadrágjaimba XD

De akkoris 1 év alatt nem is mértem a súlyomat előtte. 54 kilóról 80 kilóra híztam és mondtam neki hogy jó én most fogyózok. És ezen összevitáztunk mert ő nem akarta. És az az érzésem hogy fel akar hízlalni mert folyton etetni akar... Nemtudom eleinte élveztem de a tudat hogy hízzak?

Igazából nem szeretnék vele szakítani de valamivel vissza kéne vágnom csak még nemtudom mivel hogy felfogja milyen nagy dolog is ez...



2016. szept. 9. 20:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ha 190 magas vagy, akkor az pont ideális.
2016. szept. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
54 kilóról 80-ra,azért az brutál,majdnem 30 kiló és csak most tűnt fel?Szerintem a pasidnak a teltebbek jönnek be,de szeret téged,nem akar elhagyni,ezért inkább felhízlal-az egyik exem ugyanezt akartam velem,de nem hagytam,szerencsére,megmaradtam sportos,vékony lánynak :) Viszont ez a te döntésed,hogy eszel-e vagy sem...tudni kell nemet mondani.
2016. szept. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%

Pedig egyszerű. Meg akar enni.

Hmmm... finom lányhusi.

2016. szept. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Draga, mar fel vagy hizlalva...
2016. szept. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mit akarsz? Visszavágni? Vagy azt akarod, hogy elfogadja, hogy fogyni szeretnél, és támogasson ebben?

A kettő együtt necces. Az elsőhöz manipulatív, agresszív hozzáállás kell, a másikhoz, őszinte és saját érzelmeit kimutató.

2016. szept. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
3-aska, ez jo! Amugy ennek inkabb orulnod kene nem? Koveren is szeret es te el akarod hagyni.. joeg!
2016. szept. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
30%
17 évesen már egy koca vagy?!
2016. szept. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
7-es,te mekkora bunkó vagy...Amúgy,tényleg örülj,hogy így szeret. Lehet vékonyabban nem voltál olyan csinos. Én nagyon husis vagyok,és ez is áll jól,van rajtam mit fogni ;) Ha nagyon úgy érzed ,hogy rossz a közérzeted emiatt,akkor beszéld meg vele ,hogy kellemetlenül érzed magad. Amúgy lehet azért hizlal téged ,mert attól fél,hogy vékonyan túl csinos vagy és majd elhagyod egy helyesebb srácért,rá kéne jönnöd miért csinálja.
2016. szept. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!