Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk! Hogyan tekintenétek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Hogyan tekintenétek a párotokra, ha kiderülne róla, hogy szorongásos/pánikbeteg és hogy jár pszichológushoz/pszichiáterhez?

Figyelt kérdés
A kérdés leginkább a 17-23 éves korosztálynak szól, de mások is írhatnak. Arra lennék kíváncsi, hogy mit tennétek? Elhagynátok vagy segítenétek neki mindenben? (Remélem az utóbbi) Kort, véleményeket, tapasztalatokat írjatok a témával kapcsolatban!

2016. szept. 13. 15:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Semmiképpen se hagynám ott ezért attól még ugyan úgy szeretném. :)

Persze hogy mellette állnék segítenék és támogatnám :)

2016. szept. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen mellette lennék és megpróbálnék segíteni neki. Szerintem a bajban méginkább össze kéne tartani nem pedig magára hagyni a másikat, főleg ha állítólag szereti azt a valakit.
2016. szept. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is mellette lennék nem lenne ok arra hogy elhagyjam
2016. szept. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Természetesen segítenék neki. Hát ... nem a mély érzelmekről vagyok híres, de a magam módján biztos segíteném.
2016. szept. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
41%
Attól függ. Igazából ha nyitott és akarja is, hogy javuljon a helyzet, tenne érte akkor mindenképpen lennék vele, támogatnám amiben csak szeretné. Viszont ha nem akar tenni érte, csak mondogatja, hogy milyen rossz, akkor biztos, hogy még odáig se jutnánk el, hogy párkapcsolat. Lehet nem szép dolog, de aki nem akar segíteni magán, azzal időpocsékolás lenni, én nem egy emberrel végigszenvedtem ilyet, habár nem párkapcsolati szinten, de nem nézem végig, ahogy más tönkreteszi magát.
2016. szept. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Utolsó: Butaságokat beszélsz, nem tudod mi az a pánikbetegség.


Kérdező: Ugyanúgy. Ha rájön akkor hagyd egyedül. Egyedül jobb. Ott lenni a közelében és közben zaklatni mikor rosszul van, nagyon rossz dolog.

2016. szept. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!