Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Tudtok barátnő szerzéssel kapcsolatos tanácsokat adni? 14F

2016. szept. 22. 06:09  Privát üzenet  

A válaszok

Ne legyel rronda es bunko

Es tanulj ne a csajokkal foglalkoz

A válasz 66%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 52%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont 2016. szept. 22. 06:38 Privát üzenet

Szépen beszélj a lányokkal, legyél illedelmes, előzékeny, kedves. Udvariasan dicsérd meg őket.

Ne kérkedj magaddal, a másikat az elején még nem érdekli a sikereid, az emberek azt szeretik, ha saját magukról kérdezik őket.

Legyél ápolt mindig, ne legyél nagyképű.

A válasz 84%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont 2016. szept. 22. 09:08 Privát üzenet
bollocks nevű felhasználó válasza:

Amit a második írt, az egyenes út a barátzónába...

A válasz 78%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont 2016. szept. 22. 11:38 Privát üzenet

Van benne jo is azert

Csak a lenyeg hogy a csaj tudja hogy vonzodsz hozza mar az elejen

A válasz 82%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 52%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont 2016. szept. 22. 14:37 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat¡

# 5/7Időpont 2016. szept. 23. 06:04 Privát üzenet

Bizony, inkább tanulj és később csajozz. Nézz csak körbe... Mit látsz? A legtöbb (FIATAl) mai csaj tiszta mű és ráadásul a stílusuk sem normális. (Tisztelet a kivételnek) Legalábbis számomra nem jön be az akiben semmi egyediséget nem látok, mert éppen másolja a mások "gengszteres" viselkedését és így próbálnak kitűnni a sorból. Szóval én feladtam ezt az egészet, ugyanis kevés a normális lány, (a fiúkról is ezt mondhatom el)

Sajnos ez ilyen. Viszont aggodalomra semmi ok mivel a 17+ korosztálynak többnyire már benőtt a feje lágya. (Még egyszer megjegyzem, hogy tisztelet a kivételnek!!)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont 2016. okt. 17. 20:32 Privát üzenet

Vannak olyan lányok akik a nagymenő srácokat szeretik de ha például szerelmes vagy valakibe akkor próbálj olyan dolgokat csinálni ami neki tetszik. Ismerkedj vele, legyél kedves, de légy ömmagad mert az sosem jó ha egy "ál személyiséggel" próbálkozol, hidd el rosszul sülne el.

Sok lány a nagyon kedves, őszinte és védelmező fiúkat szereti (én is) úgyhogy ismerkedj és próbálj közeledni. 15L

A válaszíró 91%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont 2018. jan. 2. 20:47 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ti mit szólnátok ilyen helyzetben? Valaki adjon valami tippet. /barátnővel kapcsolatos/
Jehova Tanúi! Először is szeretném megjegyezni, hogy nagyon tisztellek Titeket. A kérdésem párkapcsolatokkal lenne kapcsolatos. Lehetséges -e Tanú és nem Tanú között...
Randival kapcsolatos kérdés?
A nők miért szólnak bele és próbálják befolyásolni a barátnőjüket, vagy a véleményüket? Mire ez jó a nőknek, hogy tulzottan belefolynak egy barátnő, pl kapcsolattal, kapcsolatos döntésében?
Társközvetítéssel kapcsolatos vélemények? Gyengén látó vagyok ezért kérdezem a következőt! Pénzlehúzás vagy nem? Én a ketten szebb társ közvetítőt gondoltam. Szerintetek ez jó...
Barátsággal kapcsolatos kérdés, nem tudtam hova írni. Szeretném, ha elmondanátok a véleményeteket. Mit kellene tenni ilyen helyzetben?

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések a Párkapcsolatok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!