Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek nagyon megsértettem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon megsértettem?

Figyelt kérdés

Van egy csaj akivel csak kavarunk még...már voltak dolgok, de nem vagyunk együtt aztán mikor telefonáltunk közben pont néztem egy csajt akivel , hát régóta nézegetjük egymást és véletlenül elköptem magam "nem is rossz" , és akkor megkérdezte hogy micsoda? Aztán én hülye tök nyugodtan mondtam neki ,hogy hát van egy csaj eléggé jó lett ahhoz képest milyen volt és most azt nézem ő meg annyit mondott , hogy aha értem.


Utánna másnap mondta, hogy koptassam le én meg mondtam neki ,hogy eddig sem volt rajtam mit mondjak neki , hogy ne nézzen? Biztos neked is van olyan aki tetszik meg tetszel neki rajtam kívül..és azóta ilyen egyszavas válaszokat ad meg elhívtam hozzám, hát szexelni aztán annyit ír, hogy oké...nem ilyen szokott lenni szerintetek megbántódott? Vagy hogyan jönne le nektek ez hasonló helyzetben?


2016. okt. 5. 17:43
 1/3 Kenzo Tenma ***** válasza:
Egy kicsit biztosan. Viszont, ha igent mondott arra, hogy átmegy hozzád, akkor nagy baj nem lehet. Máskor meg gondolkodj mielőtt magadban beszélsz. :DD
2016. okt. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Persze, megsértetted.


A legjobban azzal jársz, ha általános szabályként soha nem dícsérsz meg más lányokat egy olyan lány előtt, akitől bármit is szeretnél. Még akkor sem, ha csak alkalmi szexpartner.

2016. okt. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Biztos megsértődött.
2016. okt. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!