Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk, ti mit csinálnátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mit csinálnátok ilyenkor? 16/L

Figyelt kérdés

Mit csinálnátok, ha a barátnőtök a fejébe venné, hogy meg akar hízni, és el is kezdené, és csak hízna és hízna, és nem tudnátok lebeszélni róla?

(nem rólam szól a kérdés, egyik barátnőm csinálja ezt :/)



2016. okt. 5. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp megpróbálnám róla lebeszélni hacsak nem csontsovány deszka akkor hagynám de csak egy kicsit
2016. okt. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%

Megmondanám neki először kedvesen, hogy nekem ez nem tetszik. Szerethetem akármennyire, ha elmúlik a szexuális vonzalom, akkor annak a kapcsolatnak lőttek. Ha nem áll le, akkor mondanám, hogy ha folytatja, szakítok vele. Ha hisztizik emiatt vagy csak szimplán nem érdekli, amit mondok, akkor szakítás. És még tudom arra is fogni, hogy nem a hízás miatt, hanem mert leszarta, amit mondtam neki/kértem tőle.

18F

2016. okt. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
43%
Nincs barátnőm megusztam :$
2016. okt. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát attól függ, ha kicsit vékonyabb testalkatu az átlagnál és csak egy kis plust szeretne akkor az teljesen rendben, de ha átlagos testalkatu és úgy akarná hizlalni magát 200 kilóra akkor ledumálnám😅
2016. okt. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha kell híznia és mértékletesen gondolkodva teszi akkor támogatom.


Ha nem, akkor elmondom neki elösszőr nyugisan viccesen és amennyire tudom patintatosan az álláspontomat de hogyha csak hízlalná magát akkor elkezdeném piszkálni a súlyával, beszélni erről vele és végsősoron elhagynám.


De mégis miért tenné bárki is a "2.Ha" -t??

2016. okt. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tömném bele a kaját és levágnám a francba mint egy malacot ^^


Egy kannibál


u.i: nyilván nem komoly válasz


Mellesleg nem hagynám hogy hízzon, eljárnék esténként vele futni mondván kellemes időtöltés és kettesben lehetünk. Lebeszélni nem akarnám róla, nem az anyja vagyok hanem a barátja, viszont mindent megtennék hogy ne sikerüljön neki :)

2016. okt. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Jól értem szándékos? Meg kellene kérdezni miért teszi.


Ha túl sovány az lehet egy indok, pláne ha már egészségügyileg is indokolt.


Ha már eleve kövér, akkor viszont nem látni jogos indokot a céljára és nem is nagyon egészséges.


Az meg, hogy jobban szeretne kinézni legyen másodlagos, első szempont legyen az, hogy egészséges legyen.

2016. okt. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!