Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Túlreagálom a szakítást?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagálom a szakítást?

Figyelt kérdés

Én 15, barátom 17. Néha eljár bulizni a helyi diszkóba, szokott szólni hogy aznap megy. A kapcsolatunk mostanában kissé hidegebb, nincs meg az a folyamatos kirobbanó szerelem. 1-2 héttel ezelőtt elment a diszkóba újra, miután veszekedtünk és tiszta ideggel feküdtem le (a veszekedés miatt). Nem szólt róla, csak hétfőn suliban, és bizonygatta, hogy ő csak beszélgetett a barátaival nem táncolt, nem ivott, ne haragudjak rá hogy nem mondta el.


Mostani szombaton Hódítás éjszakája volt a 'téma' a diszkóban. Tőlem már elbúcsúzott 8kor (általában éjfélkor szokott), de sokszor láttam utána hogy elérhető, még hajnali 4kor is.


Ha elment újra, és erről megint nem szólt (főleg hogy kértem, legközelebb vigyen engem is mert még nem voltam), jogos az okom a szakításra? Én így úgy érzem, hogy nem bízhatok meg benne.



2016. okt. 16. 07:29
 1/3 A kérdező kommentje:
Kihagytam, hogy ezelőtt egy hónappal is volt baj, nem mondta el, megláttam fb-on a képet a diszkó oldalán, rákérdeztem hogy volt e ott (kép nélkül) és mondta, hogy nem emlékszik, biztos... miután elmondtam neki, hogy láttam a képet elkezdett bocsánatot kérni és hogy nem akart szólni, mert aznap mikor ment is tiszta ideg voltam és mégjobban ideges lettem volna.
2016. okt. 16. 07:32
 2/3 anonim ***** válasza:
Hányszor akarod még, hogy átverjen? Küldd a fenébe, jobbat érdemelsz.
2016. okt. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hát szerintem kicsit túlreagálod a helyzetet. attól, hogy nem hív el minden alkalommal bulizn annak számos oka lehet... pl: (nem tudom hogy igy van e ) de lehet hogy cikinek tartja ahogy táncolsz, vagy csak egyszerüen a haverjaival akar szórakozni,.... viszont az , hogy mindig bocsánatot kér tőled, az arra utal, hogy a lelkiismerete dolgozik :/ (szóval nő van a dologban) de én ezért még nem szakítanék vele, lehet hogy csak félreérted... inkább valami konkrétumot keresnék ami bizonyít :D sok sikert !
2016. okt. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!