Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok nektek bejönnek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek bejönnek a kigyurt nagydarab pasik? Vagy ha nem akkor milyenek jönnek be?

Figyelt kérdés
Kort is irjatok legyszi:)
2016. okt. 19. 10:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Sok lány barátom van így ha nem gond én is válaszolok. (22/F)


A szteroidos kigyúrtak csak nagyon keveseknek jönnek be, általában az alacsonyabb IQ-val rendelkezőknek.


Ami mindig tetszik nekik, ha egy srác magas, egészségesen sportos, elegáns-laza öltözködésű, határozott, vicces, kedves-előzékeny, szenvedélyes, célokkal rendelkező.

2016. okt. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
az 1-es nagyon jól összefoglalta (a kigyúrt és nem kedves emberek ijesztőek) N
2016. okt. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 October15 ***** válasza:
67%

2.: Lássuk be azért a "kedves" meg a "vicces" stb nem éppen valami egzakt megfogalmazás. :D

Kérdező: Nem teljesen m1? Ha azt mondom, hogy a nálad 12 centivel magasabb pasik a kelendőek akkor mit csinálsz?:D


Én amondó vagyok, hogy ha van olyan ÉLŐLÉNY a földön aki nem szalad el sírva az olyan viccektől mint, hogy "Mi az, kicsi és mégsem tud megfordulni a sikátorban? Kisbaba lándzsával a hátában." Akkor szerintem te is össze tudsz szedni egyet. Mármint nem kisbabát lándzsával a hátában, úgyse férne be az ajtón.


24F

2016. okt. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nem egzakt, ez nem is doktori értekezés a tudományos akadémián, de azért általában tudjuk, milyen egy kedves és gyöngéd, figyelmes férfi. És a szava tiszta és igaz ez különösen fontos. Az férfi. Lehet akármilyen kigyúrt, ha ezek hiányoznak nem igazi férfi, inkább a falu bikája.
2016. okt. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem mindegy a testalkat.

Szolidabb kinézetű, öltönyös, úriembernek kinéző férfiról is derült már ki, hogy egy nagy bunkó.

És tipikus nagyon kigyúrt pasi is volt már velem kedves.

Megnézem, aki jól néz ki. És ez lehet bármi, egy jó haj, egy jó öltözet, egy szép magas férfi, tényleg bármi.

Az jön be, ahogyan viselkedik, amilyen a személyisége.

2016. okt. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A vicces nem azt jelenti, hogy tud vicceket mondani -.-


Hanem hogy nem vesz mindent halálosan komolyan, nem idegeskedik mindenen és mindennek igyekszik a pozitív és szórakoztató oldalát nézni.

2016. okt. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Altalaban a szalkas pasik jonnek be,akiknek jo kerek fenekuk van:D Marmint,ha arra vagy kivancsi,hogy kiket nezek meg az utcan. Viszont,ha talalkoznek egy nagydarab,kigyurt fiuval,aki nagyon megfog,nem utasitanam el a testalkata miatt.
2016. okt. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem Luor és Bieber jön be.

SP

2016. okt. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
*Fluor
2016. okt. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az tetszik ha csak úgy normálisan van kigyúrva. Szóval nem ilyen kigyúrt böhömnagy valakik. Csak szolídan:)

14/l

2016. okt. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!