Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek 2-3 hét elég lesz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 2-3 hét elég lesz neki hogy megbocsásson? Nagyon szeretjük egymást de nagyon megbántottam és látni sem akar. Többi lent

Figyelt kérdés
A párom befelé forduló típus,én meg inkább egyből megbeszélném mindig,és így mindigis zavart hogy ő még x idő után is neheztel,de nem mondja csak érzem rajta,mert nem olyan kedves és máshogy viselkedik.Én tényleg igyekeztem ,hogy ujra olyan legyen mint a vitánk előtt (megsértődött hogy megszóltam a kivágott pólóját és hogy egész sokat kezd cigizni hétköznapokon is nem csak bulikban) viszont ő még 1-2 hét mulva is durcizott és talizni is alig akart. Mivel úgy gondolom hogy van beleszólásom a pasijaként dolgokba ezért eléggé megsértődtem és mivel már 1-2 hete ezt csinálta nagyon boldogtalan voltam és bedobtam a szakítás ötletét.Hülyeség volt mert eszem ágában sem lenne elhagyni egyébként,csak méregből gondolkoztam ezen és mondtam neki.Aztán ezen nagyon kiakadt hogy random csakúgy ilyet mondok és mondta hogy egy picit hanyagoljuk a beszélgetést és aludjunk párat a problémáinkra,nos én nem vagyok valami türelmes és már másnap kerestem,erre kiakadt és szakított(így utolag úgy érzem hogy tényleg elege volt belolem picit és a 4 hónap alatti(amiota jarunk) kisebb nagyobb problémák osszeadodtak).Másnap én elmentem bulizni és részegen nagyon csunyákat irtam neki (pl hogy megyek csajozni,és hogy ő egy f...sz r....banc,ilyenek,másnap visszanéztem és tényleg nagyon sértőeket írtam,nagyon fájt hogy szakitott és ugy éreztem nem teljesen jogos és ezért vetkőztem ki ennyire magamból) erre letiltott mindenhol és azt írta hogy végzett velem örökre,és hogy ilyen rosszul még sosem érezte magát. A multunkról azt kell tudni hogy már kétszer volt hasonló nagy összeveszés (nem jártunk korábban,csak szerettük egymást de fiatalkorunk révén valahogy sosem jöttünk össze viszont ennek ellenére hasonlo viharos elválások voltak) pár hónap után mindig egymásra találtunk ujra és megbocsátottunk egymásnak,de addig amig nem beszéltunk mindkettőnknek voltak kavarótársai és mivel nem jártunk a kötelék sem volt olyan szoros talán (szex sem volt akkoriban még egymással) viszont ez most más járás után,és nem akarok hónapokat várni,egész nap csak rá gondolok,és hiába kértem bocsánatot azt mondta nem kiváncsi rám,viszont biztos vagyok benne hogy szeret nagyon,csak nagyon megbántottam.Ő nem az a tipus akit ilyenkor zaklatni kell hogy mennyire szeretem ,hanem inkább hagyni gondolkozni.Másnap irtam neki egy cuki uzenetet,nem válaszolt rá,de legalább így zártuk le egyelőre nem pedig csunyákkal.Arra gondoltam,hogy 2-3 hetet várok és utána meglepem egy rózsával és egy szerelmes levél szerű irománnyal,hogy mennyire hiányzik és mennyire szeretem és vissza akarom kapni.Ő 17l én 19f szerintetek is elég lesz 2-3 hét arra hogy feldolgozza a dolgokat és átértékelje és megbocsásson?Az utobbi 1-2 héten kivul nagyon boldogok voltunk.És mivel biztos vagyok benne hogy nagyon szeret ezért reményeim szerint amikor meglát 3 hét után egy rózsával akkor megbocsát majd és újra együtt lehetünk,és addigra leulepszik benne a neheztelés irántam.Szerintetek?

2016. okt. 25. 20:28
 1/5 A kérdező kommentje:
Elég hosszú lett,köszönöm azoknak akik elolvassák,és értelmesen válaszolnak
2016. okt. 25. 20:33
 2/5 anonim ***** válasza:

1. Az hogy te ezeket a dolgokat mondtad az nem baj, de nem mindegy, hogy hogy mondod neki.

2. Szép ha viszel rózsát de azt fogadd meg, hogy többet ezt nem csinálod még akkor sem ha összevesztetek. Azért ez elég bunkóság volt, hogy ilyeneket írtál neki, jogos hogy kiakadt.

2016. okt. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos az előző két korábbi elválásunknál is hasonló volt a helyzet,erős sértődöttség után a legelső lerészegedésemnél ugyanezt csináltam kb. Magamnak megfogadtam hogy ezen mostmár tényleg változtatok,viszont ő egyébként nem egy naiv lány így félnék ezzel előállni hogy ígérem hogy nem lesz több ilyen,mert ez is már a 3. hasonló volt és ez lehet csak kiakasztaná hogy ne fogadkozzak ha úgysem tartom be.
2016. okt. 25. 20:46
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem 3 hetet azért ne várj...

Persze hagyj időt neki, de ne túl sokat

2016. okt. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mennyi időt mondanátok optimálisnak? Még mindig le vagyok neki tiltva azóta,igaz ez csak 4-5 napja történt. Előszöris azt igyekszem figyelni felold e facen,mert ha igen akkor az talán már jelentheti azt,hogy kereshetem.Egyébként én mostanra 2 hétre gondoltam,azaz kb 2,5 hétre a veszekedés utánra.
2016. okt. 25. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!