Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti járnátok egy nálatok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ajosy01 kérdése:

Ti járnátok egy nálatok alacsonyabb sráccal?

Figyelt kérdés

2016. okt. 29. 08:16
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Jah..nem okozna akadalyt
2016. okt. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
27%
Ha szeretem, igen. Bár az már elég vicces lenne, mivel 154cm vagyok :D
2016. okt. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
18%

152 cm vagyok... Nem hiszem,hogy lenne nálam alacsonyabb srác,aki tetszene.

Az átlagos vagy középmagas termetű urakat preferálom.(178-190 cm)

2016. okt. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
26%
Nem!
2016. okt. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. okt. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha szerelmes lennék belé akkor igen.Bár jobban szeretném ha magasabb lenne,mondjuk nem nehéz 165 cm vagyok.
2017. márc. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Valamilydm szinten biztos zavarna, de ettől függetlenül ha szerelmes vagyok belé, akkor igen.
2017. júl. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én 162 cm magas pasi vagyok, nem leszek már magasabb. Van egy magasabb barátnőm, aki viszont még fog nőni bőven, de ezt már megbeszéltük és a szeretet fontosabb. A lányok többsége szerintem viszont sokkal fontosabbnak tartja a külsőt, magasságot, izmot, stb-t, mint a fiúk, és azok a nők annyit is érnek.

Ugyanez persze a férfiaknál is, de tapasztalatom szerint ez ritkább.

Persze ez nem vonatkozik a kövérségre. Az mindkét nemnél ronda, ha az ember nem tesz ellene. Betegség esetén persze más a helyzet, de míg a túlsúly esetén szinte mindig lehet változtatni, addig a magasságon senki nem tud.

2020. júl. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!